Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire lenézendő dolog az,...

Ennyire lenézendő dolog az, ha valaki szakmunkás?

Figyelt kérdés
Igazából gimis voltam, az érettségim tavaly meglett, anyám nagyon azt akarja, hogy egyetemre menjek. Sose voltam az az egyhelyben ülő tanuló ember, kevés dolog érdekelt a suliban. Azonban fűtés szerelőnek, szobafestőnek szívesen tanulnék, így gimi után, mert a képességem megvan hozzá. Való igaz, de egyszerűen, ami nem érdekel, azt nem tudom tanulni, csak magolni. Azt akarja, hogy recepciós legyek egy hotelben, menjek turizmus vendéglátás szakra. Reális célokkal állok az élet elé, de egyszerűen megakadályoznak, s úgy érzem, hogy haszontalan vagyok, s csak “pangok”. 20/F
2018. márc. 30. 23:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Tehát egyetemhez lenne meg a képességem.
2018. márc. 30. 23:49
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem azzal a fűtésszerelő szakmával jobban fogsz keresni, mint diplomás recepciósként itt Magyarországon.
2018. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Egész életemben lenéztek azért, mert csak egy szakmunkás lettem aki csak 150 ezret keres azt is túlórával.


Vagyis addig jó voltam nekik szerettek amig hagytam, hogy ez miatt kinevessenek itt az ismerőseimről, barátaimról, barátnőimről is beszélek.


Majd lediplomáztak mint minden normális ember velem ellentétben aki fizikai szar munkát végez, és semmit nem értek el ugyan úgy 150-300 at keresnek (nyilván nem sajnálom tőlük akár még többet sem, mert tényleg tanultak érte) Nem ők a hibásak ezért szerintem többet érdemelne egy diplomás dolgozó...nyilván valamikor többet is kap.


Viszont nem jutnak egyről a kettőre és itt a saját korosztályomról beszélek és nem általánosan csak akiket én ismerek az én szemszögemből!


Nekem előbb lett kocsim mint bármelyiknek, nekem lehetnének azok ellenére hogy nem vagyok egy nagy eresztés emberileg sem a legszebb csajaim...és van bennem annyi, hogy tudom miaz a szegénység és tudok varázsolni kevés pénzből is megtudok olyan dolgokat csinálni amihez nekik szakember kell.


Szóval én leszarom, ha kinevetnek nekem megvan mindenem ha meg nem lesz változtatok.


Aki akar az meg nyugodtan nevessen őszintén szólva leszarom, sajnos én nem vagyok olyan beállitotságú mint sok normális ember ez van :D 25f

2018. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Legyel hajos, ne felszolgalo, matroz..
2018. márc. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
most meg akarsz dicsőülni, vagy a családot meg magadat eltartani?
2018. márc. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem lenéző a szakmunkas, az lenéő, ha ilyen kerdésekben nyilvánulsz.meg, mert buta vagy.....
2018. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem mennék a helyedben egyetemre. Nekem amúgy elit szakmám van, de minek? Ha ffi lennék szobafestőnek, meg villanyszerelőnek mentem volna.
2018. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!