Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szakmunkás fiúknak kisebbség...

A szakmunkás fiúknak kisebbségi érzésük van az egyetemista lányokkal szemben? Ésszerű dolog azt gondolnom, hogy emiatt nem kezdeményez?

Figyelt kérdés
Néha mond olyan dolgokat, amik pár barátnőm szerint célzások, de konkrét dolgokat soha, pl. soha nem hívott el sehova.
2014. febr. 8. 19:21
 1/4 SullaFelix89 ***** válasza:
56%
Simán nem jössz be neki a barátnőid meg szivatnak....
2014. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne kisebbség érzésük? Lehet valakinél előfordul, de ugyan olyan ember,mint akármelyik más. Nekem személy szerint sose volt kisebbség érzésem... 26/f (szakmunkás voltam)
2014. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
90%
Nekem sem volt még kisebbségi érzésem. Villanyszerelő vagyok és mégis aktívan írok cikkeket egy internetes oldalra pl. Mindig ha valami érdekelt akkor utánajártam. Legyen ez történelem, vallás, nyelv, stb. 21/f
2014. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

remélem! én sem kezdek szakmunkás lányokkal


30+F

2014. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!