Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy szemétség lenne tőlem,...

Nagy szemétség lenne tőlem, ha törölném a Facebook profilomat, és csinálnék egy másikat, amikre max 25 embert vennék fel?

Figyelt kérdés

Szóval idén vagyok végzős (12. osztályos), és ez a profilom már 2012 óta megvan, így van fent egy csomó olyan dolgom, ami elég gyerekes, és jobb lenne törölnöm, plusz van 112 ismerősöm, azokkal is alig beszélek..


Arra gondoltam, törlöm a profilom, de előtte megcsinálom az újat, azt berakom az osztály facebook csoportjába (Nem azért hogy beszélgessek, csak a tanárok szoktak oda feltölteni dolgokat), és utána törölném a mostanimat, meg felvenném azt a 25 embert akikkel szoktam beszélgetni, és kész, aki meg bejelöl de nem akarom hogy fent legyen, azokat meg törölném.



2018. márc. 31. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem lenne szemétség, főleg ha nem beszélsz a többségükkel. Ezek alapján nem is érdeklődnek irántad annyira, valószínűleg észre sem fogják venni.


De nem muszáj törölni a profilodat, elég ha azokat a képeket és ismerősöket törlöd, amiket és akiket már nem akarsz ott látni.


Amúgy én akivel pl. 1 évig nem beszélek, azt törlöm is. Ha egy évig nem érdekeltük egymást, később sem fogjuk.

2018. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nyugodtan tedd meg. A facebook egy személyes dolog, mint például a személyi igazolványod. És úgy korlátozod ahogy csak akarod, jogosan. Ezt senki nem kérheti tőled számon.
2018. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem miért kell lepontozni, mi rosszat írtam?
2018. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lenne szemétség, nyugodtan csináld. Minél kevesebb dolgot teszel fel magadról a netre, különösen a facéra, annál jobban jársz.
2018. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenki azt csinal amit akar.
2018. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!