Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem éreztek késztetést erre?

Ti nem éreztek késztetést erre?

Figyelt kérdés

Ha bogarásszátok a toplistát és egyes név tetszik nektek nem akartok ráírni az illetőre?

Én nem írok rá, nem akarom zaklati de kíváncsi lennék ki lakozik egy-egy név mögött :)


2018. ápr. 2. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez már nekem is megfordult a fejemben, sőt egy-egy kérdés alatti válaszolókra is kíváncsi lennék, de ez nem fog tettekben megnyilvánulni, mert ez egy anonim oldal, mindenkinek megvan a joga, hogy akár senkinek se fedje fel magát. Ráadásul nő vagyok, nem szoktam kezdeményezni levelezést.
2018. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lenne egy-két ilyen személy, aki érdekelne, hogy kicsoda, micsoda, mert valóban jó, értékes hozzászólásaik vannak. Azonban nem merném megtenni, hogy ráírjak, mert akikkel eddig valami oknál fogva priviztem, nem volt hosszú életű levelezés... Sajnos.
2018. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!