Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti nem éreztek késztetést...

Ti nem éreztek késztetést arra, hogy megegyétek néhány "testrészetek"?

Figyelt kérdés
Na nem igazi testrészekre gondolok, hanem pl sokan lekapargatják és megeszik a hegeiket, de olyanról is hallottam, aki a levágott körmeit szereti elrágcsálni. Én szoktam durvább dolgokat is, de most az mindegy. Mivel belőlem/rólam származik úgy érzem vissza kell juttatnom magamba. A véremet is mindig lenyalogatom. Más nincs így ezzel?
2013. okt. 28. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most asszem megyek hányni!-.-
2013. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit tényleg furcsa lehet egy kívül állónak, de nem értem mért annyira gusztustalan.
2013. okt. 28. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem 2-3 havonta elfog a késztetés, hogy manikűr ollóval lenyiszatoljam a bőrkeményedést a sarkamról, aztán amit levágtam mindig a számban köt ki mert tök jó rágicsálni, előfordul hogy le is csúszik egy egy darab, de bazinehéz lenyelni, szóval direkt nem szoktam.

Az orromat is túrom de csak ha senki nem látja, mondjuk egyedül a lakásban, és hát a száraz fika sós íze az megunhatatlan. Reggelente a csipámat is mindig megeszem.

egyszer kiharaptam magamból egy bőrdarabot, de azt már nagyon bánom, tavaly a heget ami visszamaradt 60.000ért tüntette el egy plasztikai sebész.

meg tulajdonképpen pisit kakit leszámítva az összes testnedvnek jó íze van... :)

2013. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fura dolog ez. Ha jó akkor jó!
2013. okt. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a levágott körmömet szoktam a számba venni, szeretem a fogaim közé szorítani.
2014. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!