Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság mennyire ritka egy...

Manapság mennyire ritka egy ilyen 15 éves lány?

Figyelt kérdés
Tud főzni, mosni, vasalni, takarítani magára, szűz és életében nem ivott egy korty alkoholt és nem szívott el egy szál cigarettát sem.
2018. ápr. 2. 16:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Mint a fehér holló. De remélem, még nagyon sokáig ugyanilyen okos és ügyes leszel és ugyanígy fogsz vigyázni magadra, ha te vagy az. :)
2018. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon 😍
2018. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Én ilyen voltam. A szexet leszámítva változatlan a helyzet, de megvártam a férjemet vele. 😊 26N
2018. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Én ilyen vagyok és 22 éves. Ritka.
2018. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen vagyok én is, csak 16 éves. Bár azért hozzáteszem, itthon meg szoktam inni néha egy kupica krémlikőrt. Krémlikőrön kívül nem szeretek semmilyen alkoholt, berúgni sem tudok annyitól, szóval pont megfelelő. ^^
2018. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%

mert ha van is ilyen, csak 1 évig 15 éves :D

egyébként nem hiszem, hogy ritka, azt meg még kevésbé hiszem, hogy szükség lenne ezekre a tulajdonságokra így egyben


mosni egy makákó is tud, manapság géppel mosunk, annál már csak a vasalás egyszerűbb, aki ki tud verni egy f___aszt, az bizonyára a vasalásba is hamar bele tud jönni

szűz: az összes ronda 15 éves, meg az átlagosak fele

semmi nem indokolja, hogy egy 15 éves lány ilyen legyen, még hozzáírhattad volna, hogy három köldöke legyen, szereti Jókait, soha életében nem evett még majonézt, és nem tud biciklizni

2018. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
Elég gyakori, de mindenki, aki példásan jógyerek kamaszként, és ezért kimarad dolgokból, szereti magát azzal az illúzióval vígasztalni, hogy ő különleges, hogy egy ilyen romlott vilagban szendeszűz maradt.
2018. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

"mindenki, aki példásan jógyerek kamaszként, és ezért kimarad dolgokból, szereti magát azzal az illúzióval vígasztalni, hogy ő különleges, hogy egy ilyen romlott vilagban szendeszűz maradt"


Alig vagy előítéletes...

2018. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
én példásan kimaradtam kamaszként, és sikerült ugyanúgy felnőtt koromra megromlanom :D Sikersztori.
2018. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
miböl marad ki?? berúgni semmi értelme én felnöttként sem szoktam, nem vagyok a saját magam ellensége hogy szándékosan hányjak meg rosszul legyek tényleg nem értem ebben mi a jo viszont izlések és pofonok. Szexelni meg még ráér ha majd rátalál a szerelem, az ugy a jó.
2018. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!