Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság mennyire ritka egy...

Manapság mennyire ritka egy ilyen 15 éves lány?

Figyelt kérdés
Tud főzni, mosni, vasalni, takarítani magára, szűz és életében nem ivott egy korty alkoholt és nem szívott el egy szál cigarettát sem.
2018. ápr. 2. 16:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ugyanmár. Egy kamasz akármikor azt hazudja, hogy x dologra kell, miközben y-ra, z-re, stb., és máris van mit drogra, szexre, akármire költenie, ha olyan. Ha meg nem olyan, akkor nem fogja hülyeségre költeni.


Aki kiskorától kap, az nyilván azért kapja, hogy megtanulja beosztani. Amelyik szülő így gondolkodik, az egyszercsak miért állítaná le ezt a tanulási folyamatot? És egyáltalán mikor? Egyszercsak bejelentené a gyerekének, hogy na, akkor holnaptól nincs zsebpénz? De miért? Amiért egész eddig okosan osztotta be? És elkobozza az addigi megtakarítását? Ezt kapná jutalmul a gyerek, amiért nem szórta el a pénzét hülyeségekre? Vagy mi? Teljesen életszerűtlen.

2018. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%

Hát, én is ilyen vagyok. Itt ahol lakok majdnem mindenki ilyen.

De azert kivételek vannak.

2018. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Egyébként aki ilyen, az hogy érti azt, hogy "tud főzni"? Milyen gyakran szoktatok főzni? Az egész családnak vagy csak magatoknak? Vagy nem is rendszeresen szoktatok, hanem inkább csak azt takarja ez, hogy mondjuk egyszer az életben volt már olyan, hogy nem haltatok éhen fél napon keresztül? És milyen szinten tud, aki ki meri jelenteni magáról, hogy tud? Szóval nulláról (kezdve akár ott, hogy megfejitek a tehenet :) ), vagy csak instant levesek szintjén? Készen veszitek meg a reszelt sajtot is, vagy pácolatlan nyers húsból indítjátok a bolognait? Ti magatok gyúrjátok be a tésztát, vagy készen vett vajastésztával dolgoztok? Stb. Csak kíváncsi vagyok. Mert tényleg annyi mindent megkapni már félkész vagy szinte kész állapotban, hogy abból még az is tud főzni, aki igaziból nem is tud, nem?
2018. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
26%

Nem akarok sztereotipiákat levonni,és becsülömh,hogy ilyen vagy

de te akkor ilyen tulajdonságok mellett nagyvalószínűséggel vagy

-> ronda,falusi,antiszociális,bunkó,

stb..-stb..

2018. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy előítéletes vagyok, mint ahogy az egyik válaszoló fel is hívta rá a figyelmet, de ti meg baromi rossz emberismerők vagytok, ha nem tűnik fel, hogy az ilyen és ehhez hasonló kérdésekből süt a nagyképűség. Virágnyelven van megfogalmazva, de ordít belőle az, hogy "én jobb vagyok, mint az összes többi tini, dícsérjetek meg!!!"
2018. ápr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!