Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor menjek a postára, hogy...

Mikor menjek a postára, hogy ne kelljen fél órát várnom?

Figyelt kérdés

Messze is van tőlem a helyi posta és bármikor megyek, nagyon sokat kell várnom és rengetegen vannak. Most is kaptam egy csodás értesítőt, úgyhogy muszáj lesz bemennem.

Nyitáskor, vagy közvetlenül zárás előtt milyen a helyzet, kinek mi a tapasztalata? (Már az összes másik időpontban voltam - délelőtt, dél, kora délután)


2018. ápr. 2. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor ki van függesztve egy színes táblázat a csúcsidőkről, direkt az adott postához igazítva. Ezzel és ezen felül is pedig előre nem megbecsülhető. Elhiszem hogy rettenetes nyűg, de azt az egyszer sorbaállást biztos ki fogod bírni akkor is ha fél fél óra (ezt csak azért mondom, mert én egy húzósabb héten heti több órát állok sorban hivatalokban összesen, és mégsem fogom fel tragédiaként). Miután a nyugdíjasoknak húsvétig kiosztották az utalványokat, az ő rohamuk elvileg már lement.
2018. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem azon múlik hogy mikor, hanem hogy hova. A forgalmas okmányirodák (újabbak kormányablakok) és posták nyitástól zárásig tele vannak, míg a kis forgalmúakhoz bármikor mész 1-2 ember van max előtted ha van egyáltalán valaki.

Én amikor tudok 2 településsel arrébb járok elintézni a dolgokat, mert úgy is fele annyi idő alatt végzek.

Sajnos ez értesítőnél nem játszik.


Csúcsidőt amúgy a google is kijelzi ha rákeresel a konkrét postára.

2018. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Postától függ, helyétől..., de talán kérdezd meg az ott dolgozókat legközelebb, de rablás idején elég üres lesz tutira;)
2018. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!