Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Eurorest hotelcsekket kaptam...

Eurorest hotelcsekket kaptam postán, rájöttem hogy átverés, még nem mentem el érte a postára, vissza lehet küldeni úgy hogy ne kelljen kifizetnem? Tényleg elfogadják valahol?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nem értem. légyszi részleteket is.
2009. okt. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ne vedd át és kész!

Ha átveszed (gondolom utánvéttel?), akkor már rizikós, hogy bárki valaha visszaadja a pénzed...


A szállás (papíron) lehet, hogy "ingyenes" lesz, de feltétel, hogy minimum félpanziós ellátást kifizesd a szállóban (a szálloda által meghatározott árakon), ami annyiba kerül majd, mintha bemennél a szállodába és kivennél szobát félpanzióval, sőt valamennyivel még több is...

Csupa drága szállodák közül válogathatsz, ahol az ellátás nagyon drága...

Gondolhatod, hogy egyik szálloda sem hülye, hogy ingyen osztogassa a férőhelyeit, ellátását, sőt az Eurorest-cég sem karitatív szervezet, ahol az emberek ingyen dolgoznak főállásban!


Olvasd el ezt :


[link]



Ja, és ne vedd át az utánvételes küldeményt, mert így legalább nem veszted el a többezer Ft-dat!

2009. okt. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vissza lehet küldeni a feladónak egyszerüen?
2009. okt. 23. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Most mit nem érthető ezen? Azt mondtad, hogy nem mentél még el érte. Akkor mi a frászt akarsz te visszaküldeni. Majd a posta visszaküldi egy idő után, mert nem vetted át és ennyi.

Ha meg átvetted annak ellenére, hogy már itt mondta a második, hogy egyszerűen ne vegyél róla tudomást, akkor beszoptad.

2009. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy magyar szállások esetén nem éri meg.

Cseh, lengyel szállásoknál meg az a gond, hogy nem nagyvárosban, hanem síterepen van sok szállás, amit holtszezonban némileg, de nem sokkal olcsóbban adnak el (a félpanziót kifizetve), mint teljesáron. Onnan meg utazhatsz be mondjuk Prágába, és akkor már nem olcsóbb, mint egy normál szállás.

2009. okt. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Melcsi1 válasza:

Szia!

Nem kamu!

Én már voltam a gyerekekkel.

Külföld 2700 Ft\fő,szállás,reggeli és vacsora!

Magyarországon nem találtam ilyen kedvezőt!

Létező igényes szállások olcsón!!

Most készülök ismét egy csekket felhasználni!

2011. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egész egyszerű csalás! Nézd meg a hotelek saját weblapjait, kérj egyedi ajánlatot, esetleg nézd meg a hotelek akcióit, és biztosan olcsóbban kijössz, de a legrosszabb esetben is ugyanúgy, és még a hotelcsekkért sem fizetsz külön állítólagos postai díjat! Ja, és hozzá tartozik: Nincs olyan postai díjszabás, hogy egy egyszerű kézbesítés ennyibe kerülne!
2014. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!