Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság/nem...

Szerintetek bunkóság/nem illedelmes vagy hülyén néz-e ki megkérdezni valakinek az iq szintjét?

Figyelt kérdés
Az illetővel valahol ismerős és barát közötti a viszonyom.

#bunkóság #IQ #nem illedelmes
2018. ápr. 3. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy van aki annak veszi, én inkább kiröhögnélek, hogy mekkora gyökér vagy, ha azt hiszed hogy az IQ bármit is elárul az értelmi szintedről vagy az enyémről..Mert gondolom azt hiszed és ezért vered magad erre.
2018. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, én pl ki se tudom tölteni, de egyáltalán semmilyen tesztet se.
2018. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tőlem aztán kérdezheted, úgysem tudom mennyi az annyi. kb 8 évesen töltöttem ki utoljára tesztet...
2018. ápr. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az iq szint az, amit az iq teszt mér, semmi több. Az egyik szerint ennyi, a másik szerint annyi. Semmit nem jelent.
2018. ápr. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet 100%-ban megtudni, hogy mennyi valakinek az IQ-ja, emellett vannak részterületek, amikben valaki jó, de másban rossz. gy nézve fölös megkérdezni ezt.
2018. ápr. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Magadat minősítenéd (negatívan) ezek s kérdéssel.
2018. ápr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a *
2018. ápr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt se tudom mennyi, mert sosem töltöttem ki ilyen tesztet.

Akinek ez ennyire fontos, azon jókat mosolyognék. Ha egyszer el tudom végezni a munkámat, eligazodom a világban, nevelem a gyerekeimet, akkor huszadrangú kérdés, hogy egy teszt mit mutatna ki rólam.

Ez szerintem olyanokat szokott érdekelni, akik nem tudják magukat hova tenni, folyton önmagukat elemzik, és ezzel is megerősítésre vágynak, hogy okosak, értékesek.

Normális esetben az ember ezt a megerősítést megkapja a környezetétől (munkahelyen, családban) a végzett munkája, eredményei alapján.


Szóval, ha a másik fél is ilyen önelemző, önmagát kereső ember, akkor OK, de ha ezeken már túl van, akkor csak nevetni fog a kérdésen.

2018. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam válaszolni, hogy jól idomított Rhesusmajom

szintjén állok.

2018. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!