Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem bunkóság...

Csak szerintem bunkóság megkérdezni valakit, aki nem vékony, hogy hány kiló?

Figyelt kérdés
Akár családtagról, barátról vagy párkapcsolatról van szó...
2016. jan. 22. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Igen, mivel semmi közöd a súlyához.
2016. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Adam_Hack ***** válasza:
37%
Hány kiló vagy?
2016. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha vékony akkor is.
2016. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem csak szerinted, biztos vannak még rajtad kívül is ilyen rinyapina hülyék.
2016. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem csak szerinted.

Mondjuk ha vékonytól kérdezik, akkor is az, mert senkinek semmi köze hozzá. Akivel közölni akarja, azzal úgyis fogja az illető.

2016. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem.

Tőlem pl. nyugodtan megkérdezheted. Csak nem biztos, hogy válaszolok rá, sokkal valószínűbb, hogy rálépek a lábadra a 120 kilómmal, aztán kiabálhatsz, hogy fáj a lábad.

2016. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Már miért is lenne az?

Ha valakit zavar a saját testsúlya az ellen tenni kell. Már pediglen ha nem hormonális problémáról van szó, akkor igenis lehet tenni. Nyugodtan jöhet a lepontozás, tudom az igazság kellemetlen.

2016. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Embere válogatja... Legtöbb esetbe nyilván a lustaság vagy az idő hiány a hibás, és ezért nyilván megsértődik az ember, mert sokan cikinek érzik, de tenni már nem akarnak ellene inkább irigykednek azokra akiknek jó a genetikájuk. Aztán akinek meg nincs ideje, mert munka stb. az meg nyilván megint szar, mert a munka is az meg még idő sincs semmire... stb.
2016. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Mégis miért lenne bunkóság? Sosem értettem, hogy egyesek szerint miért bunkóság megkérdezni más súlyát vagy korát. Erre tudna nekem valaki értelmes magyarázatot adni?

Azt megkérdezhetem, hogy asztmás e vagy náthás e. De azt nem, hogy hány kiló? Mi a különbség? Főleg, hogy a túlsúly ellen általában lehet is tenni, még ha itt páran imádják is lepontozni azt, aki kimondja.

Aki szerint pedig bunkóság, ha egy hozzá közel álló személy kérdezi meg, az miért nem él egy barlangban?

2016. jan. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szitufüggő.Ha ő hozza fel a témakört(edzés,túlsúly,diéta stb)tanácsot kér,vagy panaszkodik,hogy valamiért nem tud lefogyni a napi tálca krémese mellett,akkor nem bunkóság.Egyébként sztem családban,baráttól,párkapcsolatban sem feltétlen az,ha nem viccelődsz rajta utána.Kollégától,távolabbi ismerőstől már sokkal inkább.
2016. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!