Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben van valami elítélendő...

Ebben van valami elítélendő szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha valaki leül egy nem túl forgalmas, falusi vagy kisvárosi buszmegállóban és megiszik 1-2 doboz sört ott nyugisan. Szóval nem csinál balhét mindeközben, nem köt bele másokba, nem szemetel, nem rongál, pusztán egy kis nyugira és lazításra van szüksége
2018. ápr. 4. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Háát jaa, elég hülyeség. Ha már nyugit akar valaki, akkor menjen a parkba vagy erdőbe, vagy legyen otthon.


Egy buszmegálló elég igénytelen hely tud lenni.

2018. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Inkább szomorú. Ülj ki legalább egy szórakozóhely kerthelységébe, vagy valami szèp helyre ha nyugira vágysz. Meg egy buszmegállóban két sör után vécé sincs, márpedig odavizelni már igencsak elítélendő.
2018. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő, de egyrészt törvénybe ütközik, másrészt ahogy előttem mondta az illető, szomorú dolog.
2018. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Falun több esetben mindenki ismer mindenkit, így nézve azonnal beindul a helyi rádió, ami rá nézve nem biztos, hogy jó. Ha jön a busz, és nincs leszállója, akkor fölöslegesen megy be a megállóba a busz, így időveszteséget okozva neki. Ha esetleg idegen van ott, akkor megint nem feltétlen idilli kép. A "könyvtár" alkalmas lenne inkább erre a tevékenységre, vagy otthoni környezet.
2018. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi szomorú nincs benne. Sokaknak ciki, gáz ha te egyedül sörözöl, mert ők nem mernék megtenni mert félnek mit gondolnak mások.

A gyakorizók szerint minden 2. dolog amit csinálsz ciki, pont a félelmeik miatt. Nevetségesek.


Csináld csak, érezd jól magad.

2018. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nincs benne semmi "elítélendő", viszont azt hiszem, büntethető.
2018. ápr. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Büntethető, de nem értem az értelmét és szerintem nincs benne semmi elítélendő. Amíg valaki úgy csinál valamit, hogy nem árt másnak és nem veszti el az önkontrollját, addig nem gáz.

Buszmegálló helyett vegyünk egy parkot. Simán leülhet 2 barát beszélgetni, miközben isznak egy olcsó sört. Ha ezt teszik, büntetendő. Ha ugyanez a 2 barát kétszer annyiért iszik egy sört egy beülős teraszon, akkor az nem büntetendő. Egyik esetben sem ártanak senkinek. Szerintem ez gáz.

2018. ápr. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!