Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mièrt làtszódtak idősebbnek?

Mièrt làtszódtak idősebbnek?

Figyelt kérdés

Làttam a tv-n 50,60,70,80 êvekből felvèteleket.

Nem igazàn voltak helyesek,fiatalosak az akkori fèrfiak,nők.


Csak egy pèlda.

Riportot kèszítettek egy sràccal, a 70 es èvekből,aki 25 èvesnek mondta magàt,de kinèzett simàn 40-45 nek.


2018. ápr. 5. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Igen ezt én is észrevettem. Olyan öregesek voltak, haj, öltözet. Egyébként a 80-as években is még. Manapság pedig 40-50 évesek totál lepukkantak.
2018. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem érettebbet akartál írni? :D

A 70-es években egy 25 éves "srác " már érett férfinak, családapának számított. Viszont igaz ez a későbbi generációkra is. Egy mai 60 éves se olyan, mint egy 30-40 évvel ezelőtti.

Hogy mennyire voltak csinosak, az relatív. Szerintem meg van minden kornak, korszaknak a maga szépsége. Még a 80-as éveknek is :D

2018. ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

25 évesen már több éve házasok voltak és 1-2 gyerekük volt. Vállalták a felnőtté válás nehézségeit, felelősségét. A maiakkal ellentétben (tisztelet a kivételnek). Egy mai huszonöt éves még 10 évig csak tengődni akar és sokszor a szülőkön élősködni, hosszú évekig tanulni, közben nem tudom hányszor halasztani..

A divat is más volt. Majd 50 év múlva a te unokáid a mai korról fogják azt mondani, hogy a fiatalok öregesek és rosszul néznek ki..

2018. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!