Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki elmondaná, hogy a...

Valaki elmondaná, hogy a legtöbb vegán (itt a gyakori kérdéseken) miért akar bűntudatot kelteni?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, de nagyon sok vegán emberrel találkoztam akik bűntudatot akartak kelteni bennem. (Tudom hogy a "mindenevőknél" is jelen van ez a helyzet.)
2018. ápr. 7. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Mert ezzel magát igazolja.

Mit zavar ez téged? :)

2018. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Engem is leoltottak, amikor írtam, hogy nekem egészségügyileg sem jött be a vegánság, mert "kiborult" a szervezetem. Ráadásul én nem is ehetek annyira gabonaféléket.

Unokatestvéreim vegánok, egyszer nem szóltak be, pedig volt közös étkezés bőven. Intelligencia kérdése.

2018. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Mert vannak, akik számára a vegánság nem egyszerűen életmód kérdése, hanem egyfajta vallás. Vallási fanatikusként viselkednek.
2018. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A szója súlyos mentalis és fizikai deformációkat okoz
2018. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Nekem ez a kanadai éttermes faszi nagyon bejött 😃


[link]

2018. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én vegán vagyok, de nekem teljesen mindegy, hogy ki mit eszik. A kutyámnak nyilván ugyanúgy húst adok és a macskáimnak is. Nekem bejött ez az életmód, jobb a közérzetem tőle. A tejet meg a sajtot sosem szerettem ahogy a húst sem, szóval nálam nem történt túl nagy változás az étkezés terén. Párom "mindenevő", neki ugyanúgy főzök rendesen...
2018. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
6-os,te egy normális, jó fej vegán vagy. Amúgy nekem is abszolút szimpatikus ez az életmód, de sajnos nem tudok lemondani a tejtermékről, a sajtot és a fagyit nagyon szeretem. És nekem is teljesen mindegy, hogy ki mit eszik, ez életmód kérdése. :-)
2018. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Én vegán vagyok, de általában én vagyok az akit csesztetnek. Engem nem érdekel, hogy ki mit eszik, addig amíg nem pazarol nagyon. Azokat nem szeretem akik kiszedik a hatalmas adag csirkét, aztán éppen, hogy belekóstolnak és rájönnek, hogy tele vannak és inkább kidobják, minthogy később megegyék. De ezt akkor sem szerettem amikor még ettem húst. Egyébként a férjem és a szüleim ugyan úgy esznek húst és sosem mondtam nekik, hogy "jajjj az állatok"
2018. ápr. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Felőlem, próbálkozhatnak, egyik miatt sem fogok mást enni mint amit szeretek.


Amúgy meg szerintem csak amolyan belső örlődés lehet, hogy ha ő nem eszik húst akkor más se egyen.

2018. ápr. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
De azt kéne megérteniük az embereknek, hogy azért nem mondunk egy vegánnak olyat, hogy én azért nem mondok le erről meg arról, mert túl finom, mert ha a helyükbe képzelitek magatokat, ti is rájöhettek, hogy ez számukra logikátlan. Hisz hogyan érhet többet a te kényelmed ( mikor mással is helyettesitheted a sajtot, a fagyit és ugyanolyan finomak) mint egy élet? És most nem azokhoz szólok, akiknek egészségügyi problémát okoz ez az életmód, hanem azokhoz, akik így is ugyanolyan teljes életet tudnának élni vegánként is. Akkor nem e helyesebb egy olyan élet, ahol senkinek sem ártasz, és közben kicsattansz az egészségtől? Nem kioktatásként írtam, inkább próbálok segíteni, hogy megértsétek a vegánok gondolatait.
2018. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!