Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Vagy ez természe...

Mitől van ez? Vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
Egy-két másodpercre mintha be szédülnék és nem tudom pontosan elmagyarázni, de mintha arra a pillanatra elfelejtenék mindent, de mégse, mert vannak gondolataim, de miután vége elfelejtem. Először nem nagyon érdekelt, mert ritkán fordult elő és akkor is arra gondoltam, hogy biztos suli és fáradság, de most már több, mint egy hete vakáció, rendesen kialszom magam és nagyon rendszeressé vált. Óránként többször is.
2018. ápr. 8. 00:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni, hogy azért zavar elsősorban, mert tegyük fel épp deszkázok lefelé a hídon és az a pár másodperc totál megzavarhat és, ha nem lassítok időben ki is mehetek az útra, vagy egyéb ilyen szituációk. Meg amúgy is kezd zavaróvá válni.
2018. ápr. 8. 00:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos.
2018. ápr. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyan táplálkozol? Kimerültség jele, vagy a szervezet van tartaléküzemmodban? Nem sportolsz cigizel? Életmodnál kell keresni
2018. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendesen étkezem, gyors kaját ritkán eszem, viszont nem vetem meg a chips és ilyen dolgokat sem, de túlzásba se viszem.

Intenzíven deszkázok (azzal jövök, megyek suliba (fél óra) meg úgy külön is megyek ki, illetve buszozni szinte soha nem is szoktam, szóval mozgásban sem szenvedek hiányt. Cigizni cigizek, viszont nem intenzíven (tartok néha két-három hetes szüneteket, hogy ne fügjek, illetve ne költsek annyit rá), de nem hiszem, hogy emiatt van, mivel már több, mint két éve cigizek és csak pár hete jelentkeztek a problémák, vagy nem tudom.

2018. ápr. 11. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!