Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen szövegeket használto...

Ti milyen szövegeket használtok, ha egy lánnyal flörtölve / bókolva kezditek az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Olyan szövegek érdekelnének amely a másik nemnek. (a lánynak) imponál.

Nem a natur ismerkedős, érdekel, szia, mióta élsz itt stb. Aféle flört/Bókolós érdekelne. Szeretném kicsit "magabiztosabbra " fejleszteni az ismerkedésem a másik nemmel kapcsolatban.



2018. ápr. 8. 02:30
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Kőő kóóla?
2018. ápr. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Én nem bókólok alapból sokan ismernek...


Beülök egy kocsiba, jólnézek ki hála a szüleimnek dolgozok van pénzem veszek fa**za ruhákat felcsapom a napszemcsit utána meg teljesen mindegy milyen vagyok egy szót sem kell szólni azt szoktam csinalni hogy megsimogatom a haját vagy max lesmárolom első körben.



A tettek beszélnek..nem a pofam jár az nem sokat ér sem rövid távon sem hosszúban.


Nem mondom azt hogy 26 centis f**m vagy amikor nincs megis szeretnek a csajok csak mert “őszinte vagyok” 😎

2018. ápr. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Csakis az igazat!

Ha nem különleges a lány, akkor sablon dolgokról lehet csak beszélni.

Ha meg különlegesnek látom, akkor akármennyire is beégetem magam, elmondom, hogy tetszik a frizurája, hogy könyvet olvas, nem a telefonját buzerálja, hogy van életcélja (ha látszik, hogy van), és nem csak magamutogatásból él, stb...


Ha különleges, akkor ÉSZRE KELL venni, miért az a szemedben, mert nem csak a jó teste miatt ismerkedük valakivel!


Ha szellemisége üres, akkor nem is akarok beszélgetni vele... Unalmas emberekkel nem akarom az időmet pocsékolni. :)


27f

2018. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemtudom én is sokáig kislány voltam, de kb 25 éves korom óta nem jönnek be " a szövegek".


Normális, nyílt érdeklődés elvárható. Persze, ha még tinik vagytok, ez a játszmázás még új, nem para ha kipróbáljátok. Ebben a korban még a lányok is, (felsőbb korban a buta lányok is) vevők rá. ;)

2018. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, csak annyit tudok mondani, hogy szerintem sok lánynak ezek a csajozós szövegek nem jönnek be, ahogy nekem sem.
2018. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen csajozós szövegek érdekelnek, első sorban nem csajozni szeretnék :D . Ezzel inkább a maga biztonságom fejleszteném. Illetve ha meg flört azt csak szórakozásból. :D


Minden normális tippet megfogadok, meghallgatok. :D Az értelmes válaszokat, köszönöm.

2018. ápr. 8. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:
A tettek beszélnek 🙂
2018. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!