Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szabadidőmben hip-hop, rap...

Szabadidőmben hip-hop, rap szövegeket szoktam írni. Szeretnék egy albumot összehozni, amihez lenne kedvem is. Csak félek attól, hogy ki mit gondolna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Az első és legfontosabb dolog, hogy tudd meg, hogy a szövegeid tényleg jók-e, és megéri-e azzal terhelni az embereket interneten. Mutatsd meg ismerőseidnek, esetleg olyannak aki jobban ért hozzá, vagy interneten kérj róla véleményt ha névtelen akarsz maradni. (Nekem elküldheted privátba, engem érdekel, szívesen segítek). A másik, hogy tanulj meg rappelni. Hogy ne hadarj, érthető legyen amit mondasz, ütemre tudd rappelni stb. Utána keress/csinálj jó alapot/kat. Ha mindez megvan, és mindezt jól is csinálod, akkor ne érdekeljen mit szólnak hozzá. Ha a szövegnek értelme van, őszínte, sajat stílus, változtos zenéket tudsz összerakni, és nem mindegyik pl. szerelemről szól, és tényleg tehetséges vagy, akkor szeretni fognak az emberek. Mindig lesz egy réteg aki nem szereti az ilyeneket, de ugye ez ízlés kérdése. Ugye nem Majka féle rapper szeretnél lenni?
2014. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!