Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A színes szemüvegkeret férfin...

A színes szemüvegkeret férfin nem túl "meleg"?

Figyelt kérdés

Egyik szemüveges (férfi, olasz)kollégám mindig jól öltözött, öltöny,nyakkendő,szép öv,szép karóra,a zakója oldalán ott a kis zsebben mindig van díszzsebkendője (legutóbb sötétkék volt a fekete öltöny és sötétkék nyakkendő mellé) és eddig "normális" szemüvegei voltak,még a vastag fekete keretes is oké, de ehhez az említett szetthez sötétkék volt a szemüvegkerete.



Ez szerintetek még "férfias",vagy nektek már túl sok?

Lehet,hogy beszűkült vagyok,de nem tudom eldönteni,hogy esetleg meleg,vagy szimplán szeret öltözködni.

Mivel olasz,így lehet,hogy náluk ez rugalmasabban működik, de kíváncsi lennék a véleményetekre.


Maga a férfi férfias,de néha elbizonytalanítanak ezek az apróbb dolgok.

Én nő vagyok és köszi, ha válaszolsz.


2018. ápr. 9. 04:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
"nekem elsőre nem volt férfias." Mert sajnos az igénytelenséghez vagy szokva, ha másik nem külleméről van szó. És igen, lehet kevés pénzből is igényesen öltözködni.
2018. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Hát persze 10-es mert irigyek rá mint a nyavalya.

Gondolom nekik kijutott a moslék Tank Aranka,ezért melegezik le,plusz lusták ez ellen tenni.

Nyilván ez van,a magyar férfiak 95%-a selejtes,Tajgetoszra küldeném.

2018. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
én is eléggé otthon vagyok a divatban és úgy gondolom,hogy az igényes öltözködést is lehet úgy csinálni,hogy a férfi maszkulin maradjon.De annak viszont örülök,hogy ettől még nem "meleg".Egyébként jól nézett ki,csak baromira lerontotta az összképet a szemüveg.Nőként vicces ilyet látni, de akkor más szemszögből nézem ezek után.köszi :)
2018. ápr. 9. 17:30
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy meleg,ezt csak a sok igénytelen senki szajkózza,gogy egy férfi nem kell jól öltözködjön meg a divat az nőies dolog.


Érdekes én ahány piperkőc srácot ismerek mind heterók vagyunk,plusz mindnek piacképes párja van.


Nekem volt kollégám mint egy címlap sztár úgy nézett ki,van 3 diplomája és vezetőként dolgozik.

2018. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
oké,abszolút rugalmas vagyok,ezentúl máshogy állok ehhez a dologhoz :)
2018. ápr. 9. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!