Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, utáljátok, ha valaki...

Lányok, utáljátok, ha valaki megijeszt benneteket?

Figyelt kérdés

ugy értem hogy oda ososn a hátatokhoz, és hirtelen rátok hozza a frászt...

abban az esetben is ha egy kellően helyes fiu csinálja?



2018. ápr. 9. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, megijedek, de nem haragszom meg ezért senkire, inkább röhögök rajta.xD
2018. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a hangulatom épp :D
2018. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt úgy gondolod, hogy a szemem elé teszi a kezét vagy rámugrik vagy átölel, akkor utálom. Nálam nem fér bele az ilyesmi idegenek részéről. Ha úgy ijeszt meg, hogy rámüvölt, hogy "húúúú", akkor csak nézek vagy röhögök és elkönyvelem, hogy az illető megragadt agyilag egy óvodás szintjén. Utoljára gimiben volt divat az ilyesmi, hogy a lányok erőltetett hlye pcsa módon sikítottak, mikor "megijesztette" őket egy fiú. Felőlem lehet akármilyen helyes a pasi, az infantilizmus elég kiábrándító.
2018. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint utálom ha megilyeaztenek, de sajnos elég ilyedős vagyok... Szóval király.
2018. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ideje gondolkodom egy önvédelmi tanfolyamon, szóval ha találok valami jót, lehet, hogy nem én lepődnék meg jobban.
2018. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!