Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Folytassam a focit ha ilyen a...

Folytassam a focit ha ilyen a társaság?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy játékos, úgyhogy nekem csak a megyei bajnokság adatott meg, és voltam pár csapatnál, ami a legjobban bosszant, hogy mindenhol megy a piálás.

Nem vagyok alkoholista, de sajnos olyanok a társak, hogy az ember egyvalahova elmegy akkor hívják hogy menjen legközelebb is.

Én civilben a bankszektorban dolgok, nem értik meg hogy nagyon sokat számít a megjelenés, és hogy kipihent legyen az ember. Itt nem is feltétlenül a piálás a probléma, hanem az éjszakázás, mert én szeretek reggel úgy felkelni hogy teli vagyok energiával.

Ez az egyik része, másik pedig az, hogy nem látok benne előrelépést, és sokkal több veszélyt látok benne, minél idősebb vagyok.


26 F



2018. ápr. 12. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne a társaságon múljon, hanem azon, hogy szereted-e csinálni. Ha szereted, akkor ne hagyd abba, ha meg már nem szereted, akkor hagyd abba, ilyen egyszerű.

Piálás mindenhol van. Aki nem akar, az nem vesz részt benne, ennyi. Én se szoktam, eleinte hívogattak a kollégák, de idővel megszokták, hogy én nem járok, de ettől függetlenül ugyanúgy tagja vagyok a közösségnek, mint bárki más. Ha meg emiatt valaki nem fogad be egy közösség, akkor azzal nem is veszítesz sokat.

2018. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából a mi csapatunk az egyik leggyengébb a megyében, a társaság jó, de tudjuk minden meccs előtt (kivéve 2-3 ellenfél), hogy esélyünk nincs, így aztán azt mondom a nagypályát nem szeretem csinálni. Az ellenfeleknél profibbak a körülmények, de én mint mondtam nem vagyok nagy játékos :)

A kispálya más, ott szeretek játszani.

2018. ápr. 12. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:
#Ha kispályán szeretsz játszani, akkor játssz ott. A piálás meg olyan, hogy az a te döntésed, pláne az "ejszakázás". Egy- ket sör és mesz, ha masnap dolgozol.
2018. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!