Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg akarnak verni. Mit csináljak?

Kenéz Dániel kérdése:

Meg akarnak verni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy rossz társaságba keveredtem és meg akarnak verni amiatt mert nem adtam nekik a pénzemet. Kis városban élek gyakran látom az utcán őket. Nem is mennék csavarogni csak az iskolába és utánna gyalog jövök haza. Mit tehetnék? Szüleimnek már szóltam! Hogyan tudnám megvédeni magamat ellenük? Nem vagyok az az erős alkat és 4 évvel idősebbek nálam. 15/F

#önvédelem #verekedés #rossz társaság.
2018. jan. 13. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy, ha komolyan megvernek mész a rendőrsére és felnyomod őket. Egy két pofontól nem lesz semmi bajod se, esetleg ha kiállsz magadért és "tisztességes" harcban nyomnak le még becsülhetnek is érte.


Fegyvert ilyesmit nem vinnék, mert ha használod és komoly sérülést okozol akkor te fogod megszívni, ha meg kisebbet akkor azért még nagyobb verést fogsz majd kapni.

2018. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem én, de lenyomni sem tudom mert 45 kg vagyok ők meg olyam 75. Airsoftal gondoltam hogy megvédem magam...
2018. jan. 14. 00:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha komolyan gondolnák, akkor már megtették volna, inkább csak próbálnak rádijeszteni. De amúgy ha nyíltan megfenyegettek, ráadásul azzal, bogy adj nekik pénzt, azzal én mennék a rendőrségre. Lehet, hogy nem tudnak mit tenni bizonyíték híján, de pl. ha csak odamennek, megkérdezik, hogy igaz-e (ha ilyeneket csinálnak, akkor valószínűleg ismerős lesz nekik a társaság, már ha olyanok, hogy végzik is a munkájukat), abból már látják, hogy nem vagy szívbajos rendőrt hívni rájuk. Meg amúgy gondolom van mobilod, tedd a 107et gyorshívóra, és ha bármikor fenyegetően lépnek fel ellened, csak hívj szépen rendőrt a fülük hallatára, nem hinném, hogy ottmaradnak bevárni őket.
2018. jan. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy paprikasprayt, sose árt.
2018. jan. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 14. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!