Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gyakori kérdéseken miért...

A gyakori kérdéseken miért kell hazudoznotok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék neveket említeni,meg szerintem nem is szabad.


Pár hete regisztráltam csak. Tettem fel már pár kérdést. Szex,könyvek,állatok kategoríában.


Több olyan férfi/fiú is volt akik rám írtak. De nem akárhogyan.


Amikor egy olyan kérdésem volt régebben,hogy szexkapcsolatról ki mit gondol stb stb akkor jött 3-4 férfi akik szexkapcsolatot akartak stb privátban írtak nekem. Mindenki oda írta a korát is 30-as korosztály ja meg volt egy 50körüli papi is.


Aztán nem sokkal később a könyv kategoríába amikor kérdeztem valamit UGYAN ezek a férfiak írtak, más életkort megadva.


Amikor megint írtam a szex témában akkor ismét volt aki írt és akkor már komoly kapcsolatot akart, megint más életkor, valaki közben leírta,hogy felesége/barátnője van stb.


11 felhasználó van akik írtak és mindig "másnak adták" ki magukat. Mert ugye nem tudták,hogy nekem már írtak és más-más kategoríában is tettem fel kérdést.


Az is feltűnt,hogy szerintem sokszor ugyan azok az emberek kicsit átfogalmazva,de felteszik egy nap 10x ugyan azt a kérdést. Pl van itt egy fiú aki folyton nyivákol,hogy neki nincs barátnője,ronda,de kondizik,meg a nőket csak a külső érdekli,mindenki elutasítja,mindenki a macsó csávokra bukik miért van ez? Meg van az az emberke aki a prosti kérdést 10000x felteszi mindig átfogalmazva más életkort kiaadva. Erre egyszer ráírtam. Utána a következő kérdésénél szintén. Ugyan az az emberke volt. De vicc,hogy a két kérdés alatt ugye más volt az életkor. Szóval ez is akkora kamu.


Nem értem ezt. Ide szerintem kb jár 50-60ember napi rendszerességgel és ők tesznek fel kérdéseket. Ebből aktívan válaszol 20-30 ember.


Miért kell hazudozni? Mire jó ez?


L/20


2018. ápr. 13. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Arc, nėv nėlküli oldal. Mindenki azt talál ki amit akar. Ne törődj ezekkel.
2018. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Mit vársz egy anonim oldaltól? A szex kategóriában ki vannak éhezve, még a villanypóznára is rá mozdulnak.

F/68, kisnyugdíjas.

2018. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos név nélkül ez van . Irkálhatnak minden féle hülyeségeket.

Meg minden kérdésért 3 pont jár és van aki ezért irkál ki kérdést, mert ezzel csak gyűlik a pontja, de ha még le is pontozza a válaszolókat , plusz előny neki.

Naponta többször felteszik kérdésbe hogy

- Milyen telefont vegyek.

-Milyen autót vegyek.

-Ekkora meg akkora fütyi tetszik-e a csajoknak.

Úgy hogy semmire nem jó ez , tovább kell lapozni.

2018. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most lerántottad rólunk a leplet.

44 éves bandatag, kisnyugdíjas.

2018. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

És ez miért annyira fontos neked? Nem ismerkedős oldal, egy csomó témában nem releváns a nem meg a kor. Azt a kérdést olvasod el amelyik érdekel. Mit számít ki írta ki?


0-150 F/N/E

2018. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező. Ez csak internetes oldal ami pont annyira része az életednek amennyire engeded. A személyes ismerkedést javaslom az anonim helyett.
2018. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert agymosott gyökerek. Nekik nincs semmi dolguk, és ebből áll az életük, hazudozásból, hátha valamelyik csaj beadja a derekát a kanos fejüknek.
2018. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedem neten. Es parkapcsolatban vagyok. Nem is irtam sehol se hogy ismerkedni akarok. Paran mar kombinalnak. Jezusom.
2018. ápr. 13. 12:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az emberek többé-kevésbé lelki sérültek. Sok ilyen van internetes fórumokon.
2018. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

"Nem ismerkedem neten. Es parkapcsolatban vagyok. Nem is irtam sehol se hogy ismerkedni akarok. Paran mar kombinalnak. Jezusom."


Te kombinálsz. Az ismerkedés pasizást jelent a szótáradban vagy mi?

2018. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!