Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy nőnél...

Létezik olyan, hogy egy nőnél akkor indulnk be az anyai ösztönök amikor nem babákkal hanem mondjk kiskutyákkal vagy más kölykökkel van?

Figyelt kérdés

Furcsa kérdés tudom, de nálam mindig ez van. Nincs gyerekem, nem is terveztem soha. Viszont a kölyök állatokkal remekül megvagyok, legyen bármilyen fajta. Ilyenkor mindig érzem, hogy az anyai ösztöneim bekapcsolnak és úgy tekintek a kölyökre mintha a sajátom lenne. Jó, nyilván nem fogom mellből etetni, ha még tejes meg ilyenek, de olyankor igazi anyának érzem magam ha az állatok kicsijeivel vagyok. Legyen az bármilyen állat, ha a kisebbik verzió is a képben van, akkor van ez. Természetesen eszem ágában sincs elvenni az anyjától, egyszerűen csak lyenkor én is anyának érzem magam, viszont egy babánál ezt nem tudnám érezni.

Normális ez? Mondjuk, ebben a világban mi számít normálisnak..de akkor is :D

És igen, van kicsi jószágom, a napokban kaptam a szomszédomtól egy kiscicát, úgyhogy mondhatni megint anya vagyok.



2018. ápr. 15. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, szerintem ez nem csak a nőknél van így, hanem a férfiaknál is. De nem csak egy kölyök állat tud ilyen érzéseket kiváltani.
2018. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatal vagy még, a gyermekvállalást biztos későbbre akarod tolni. Én is szeretem őket, külön öröm nálam, ha olyan kölyköt figyelhetek meg közelebbről, ami egzotikusnak számít. Szerintem, bármilyen állatról legyen szó, az a normális, ha az ember azt érzi, hogy boldogsággal tölti el, ha gondoskodhat róla.
2018. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, 25 éves vagyok, szerintem pont elég érett ahhoz, hogy tudjam, mit akarok és mit nem és ebbe beletartozik a gyerekvállalás is. A párom ebben maximálisan egyetért velem, tehát nem lesz olyan, hogy majd az ő kedvéért stb.
2018. ápr. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!