Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Neveletlen kölykökkel mit...

Neveletlen kölykökkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Elég kicsi faluban lakom, főutcán. Van a faluba 4-5 kiscsaj, akik az idegeimen táncolnak (és szerintem mindenki másén is). Állandóan ordibálnak, visítanak, hangosan üvöltetik a zenét, verik a kerítéseket, kötekednek az emberrel ha kint van az udvaron, incselkednek a kutyákkal-azok meg ugatnak mint az őrült. Egész nap ezt csinálják. Ha suliba kell menniük, amint kijönnek folytatják. Nyarakról meg ne is beszéljünk amikor mindegyik szabadon van...

Cseszettül idegesítő, hogy egész éjszaka (de tényleg, egészen hajnal 3-4 óráig) itt visítoznak előttünk, vagy a szomszéd előtt, vagy a pár méterrel arrébb lévő kis parkban. Az utca és a park állandóan tele van szeméttel,cigicsikkel,üres üvegekkel..

Múlt héten egyik éjjel olyan 2-3 körül arra kelek, hogy a kutyák ugatnak mint az őrült, meg valami nagy dörömbölés hallatszik. Kinéztem az ablakon, és egy jó vastag bottal ütögették a kapunkat meg visítoztak. Az egyiket sikerült elkapni, elbeszélgettem egy kicsit vele, és hajánál fogva belelöktem az árokba. Elkezdett visítozni mondtam hogy vagy elhallgat vagy kapja a következő adagot.

Olyan is volt, hogy pár házzal arrébb lévő öreg bácsi kapával kergette el őket, mert nem voltak hajlandóak szép szóra elmenni.

Tettünk feljelentést, rájuk is hívtuk párszor a rendőröket, de mindig megúszták valahogy..Van egy pár polgárőr is a faluba akiket hagy ne kelljen jellemeznem..


Mit tehetünk még? Valami ötlet, hogy biztosan megbűnhődjenek? Azon gondolkozok áramot vezetek a kerítésbe, azt ütögessék csak..Vagy ahányszor itt zajonganak kimegyek és megtépem őket..(Persze engem önbíráskodásért azonnal lecsuknának)



2015. máj. 12. 19:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az utcán közlekedő emberekbe is rendszeresen belekötnek
2015. máj. 12. 19:19
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Húúú nem tudom, de nekem is kinyílna a bicska a zsebemben. Az ilyeneket ki neveli? Az utca?
2015. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Végy egy slagot aztán küldd meg őket alaposan.
2015. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A szülőkkel mi van? Velük kellene beszélni, vagy ha kell megfenyegetni őket. Vagy vegyétek fel az ilyen eseteket és tegyetek feljelentést azokkal együtt. Ha ezek egyike sem segít engedjétek rájuk a kutyákat (hagyjatok valamit a kapunál, amin ki tud mászni a kutya, vagy ilyenek).
2015. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A szülők olyan típusok, hogy az ő kisgyermekük teljesen ártatlan. Hiába a szemük előtt csinálják, hiába tudják, hogy mit csinálnak a lányok, nem büntetik meg őket, nem nevelik meg, semmit nem tesznek velük
2015. máj. 12. 19:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek a lányok? Nem túl fiatalok ahhoz, hogy a rendőrök tegyenek velük bármit is, vagy akár büntethetőek legyenek?
2015. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Slag, vizibomba, ha durvulni akarsz akkor színvakolatot öntesz rájuk, az egészségre nem káros de a hajból nem jön ki egykönnyen.
2015. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Pandas74 ***** válasza:
100%

Gondolom van csaladjuk!?

Ha igen akkor van olyan aki szulo,gondviselo.....nos ha tudjuk ki az akkor talan lehet vele ertelmesen beszelni a neveletlen gyerekerol......ha ez nem megy akkor johet a csaladvedelem,gyamugy ,de ha a polgarorok sem tesznek semmit,meg a rendorok sem akkor nem tudom mennyire mukodhetne a dolog!

Elmeletileg a feljelentesednek myoma kene legyen,szamon is lehetne kerni a "szerveket",hogy mit cselekedtek ebben az ugyben,illetve mit szandekoznak tenni a rend biztositasa erdekeben!

Vegezetul sajnos nosztalgiaval kell visszagondolnom,azokra az idokre,amikor meg neveltek minket a szuleink.....szerettel ,torodessel ,peldaval,tanitassal ,jutalommal......es igen szigorral es kovetkezetesseggel is,olykor ha kellett szidassal,neha pedig elszallt egy egy fules,vagy epp a fenekunkon keresztul kaptuk meg azt a tudast a helyes viselkedes mellozeseert ,ami a fejunkon keresztuk nem akart bemenni.Ehhez a korhoz tartozik,az is ha masssal viselkedtunk szemtelenul....nos nem dolt ossze a vilag,ha egy egy fulest mastol is megkaptunk,mint atyanktol(inkabb orultunk ha nem tudodott ki,ugyan kinek volt szuksege a parjara,amit a szuleinktol kaphattunk meg)

Persze mi sem voltunk angyalok,de egy alapveto kulonbseget azert latok:ha valamiert EGYSZER,megkaptuk amit a szuleink jonak lattak,nos azt TOBBET nem kovettuk el!

2015. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

slag az jo otlet. de vihetsz egy vodor vizet is.


szomszedokkal is ossze lehet fogni.

2015. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Engedjétek ki a kutyákat.


"Let them fight"

2015. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!