Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hisztek a természetfelettib...

Ti hisztek a természetfelettibe? Szerintetek lehet valakinek természetfeletti képessége?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Abban hiszek, hogy vannak dolgok, amiket tapasztalunk, de még nem tudunk megmagyarázni, és ha nem jönnek be a világvége elméletek, és élünk még jó ideig, akkor talán megtalálják az okokat. Bár el tudnám viselni, ha még élnék, mikor kiderül, hogy mondjuk van egy új dimenzió, vagy valaki tényleg ragyog, és gondolatolvasó esetleg, de sajnos, azt nem hiszem.
2018. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Filmekben ja.


Lásd Star wars vagy Erő krónikája, X-men, Marvel filmek, ja.


Tehát ilyen esetekben max.

2018. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, szerintem vannak olyan emberek, akiknek különleges kèpessègeik vannak.
2018. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, vannak néha ilyen esetek.
2018. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antid Oto ***** válasza:
A valóságra vetítve valójában nincs értelme a "természetfeletti" fogalmának. Onnantól, hogy valami van, nem természetfeletti, hanem a természetbe illeszkedő, csak még nem ismerjük a magyarázatát.
2018. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne, de azért nem is tartom teljesen elképzelhetetlennek. Bizonytalan vagyok ebben a kérdésben.
2018. ápr. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!