Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy megtalálok...

Lehetséges hogy megtalálok egy embert? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy pincér akiről annyit tudok hogy hol dolgozik. Semmi mást (na jó még külső tulajdonságok de az semmi) és szükségem lenne az ő segítségére. Viszont ahhoz előbb nem ártana megtalálnom :'D én már mindent próbáltam de sehogy nem találom

2017. júl. 8. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felkeresed a munkahelyén és beszélsz vele. Vagy akadályoz ebben valami?
2017. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Azt megpróbáltad már, hogy bemész a munkahelyére, hogy hátha ott találod, ha pedig nem, akkor odamész egy munkatársához, elmondod neki a külső tulajdonságokat, ő pedig szerencsés esetben beazonosítja, hogy kiről van szó.


Azt hiszem, minden értelmes ember így állna ehhez a problémához.

2017. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Viszont kimaradt egy elég fontos dolog. Ő külföldi...
2017. júl. 8. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Ok, akkor most csepegteted itt az információkat vagy elmondod, hogy mi a helyzet?


Amúgy ha külföldi, akkor pötyögd be a gugliba vagy a facebookba a munkahelye nevét és csak találsz valamilyen elérhetőséget.


Egyébként így ezek a dolgok neked tényleg nincsenek meg? Azért nyugtass meg, hogy levegőt nem felejtesz el venni.

2017. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a kommentet utolsó... Igen elmondtam mindent képzeld, ez a helyzet. És hidd el, hogy próbáltam ezeket a dolgokat (mint leírtam már egyszerűen nem tudom hogy keressem) és ha elfelejtenék levegőt venni tuti neked szólnék először nyugi ;)
2017. júl. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!