Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van ez? 😕

Miert van ez? 😕

Figyelt kérdés
Szeretnék barátkozni, főleg fiúkkal,de akárhányszor kiírok ide egy kérdest h ,,Valakinek van kedve ismerkedni?"Egyből letörlik,de persze számtalan ilyen kérdés van még ezen az oldalon,azokat mégsem törlik.Így hogyan ismerkedhetnék,ha már máshol nem nagyon tudok(normálisabbakkal)?
2018. ápr. 15. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Törlik, mivel ez nem egy társkereső. Gondolom azért maradhatott fent ilyen jellegű kérdés, mert azokat nem jelentették, így nem is foglalkoztak vele később.
2018. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és merre laksz?
2018. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

mert ez nem igazi kérdés azért

és hidd el itt nagyon kevés a normális ember

fuss menekülj innen mielőtt elrontunk téged is :D

2018. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedésre van az oldal, ettől még valakik sikeresen használják ismerkedésre. Régebben én sem értettem, miért törölnek egy kérdést és miért maradhat egy szinte ugyanolyan, mikor mindkettő kérdező szándéka kétségtelenül az ismerkedés. Ma már nem érdekel, nem itt ismerkedem, a baj, hogy sehol máshol sem, így lényegében még is csak ez a hely maradt nekem. Én meg lányokkal barátkoznék, de folyton falba ütközöm. Már nem tudom bennem van-e a hiba, vagy másokban.
2018. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért ragaszkodsz az itteni ismerkedéshez, mikor ez egy anonim oldal, szóval bárki lehet az üzenet másik végén. Társkeresőt nem próbáltál? Vagy valamilyen baráti kör, sporttal kapcsolatos csoport stb.? Én bizalmatlanabb vagyok, lehet csak mert idősebb korosztályhoz tartozom.


Amúgy ezt a kérdést már nem fogják törölni, mert nem egyértelműen ismerkedési célzatú. Ha pedig olyat akarsz kiírni, akkor nézd meg a többi hasonlót, és adj neki egy kis körítést, vagy tedd fel másképp vagy fűzz hozzá sztorit. Azoknak sikere van.. hiába tudjuk mire irányul.

N

2018. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem társkereső, de még barátkereső sem, de esetleg kijátszhatod a rendszert, ha úgy írod ki a kérdést, hogy "tudtok valami oldalt, ahol barátkozni lehet?". Így rád ír az, aki akarna barátkozni...
2018. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, a törlés attól is függ, hogy jelentik- e. Viszont az teljesen jogos, hogy törlik. Van elég társkereső oldal. Ez nem az.
2018. ápr. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!