Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a németek a...

Mit gondolnak a németek a magyarokról?

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata, személyes, vagy akár felmérés. Hogy vélekednek a magyarokról a németek? Fiatalok, idősek, stb.

Hogy tekintenek Magyarországra?

A németekben még mindig ott bújik a felsőbbrendűség érzés?



2018. ápr. 15. 22:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13%
ja és baromi lusták. ennyi tesznye tehetetlen léhűtőt alig látni otthon. Múltkor is megyünk a Kauflandba vásárolni azt az eladó gyűjtötte össze a bevásárlókocsikat és jó pár méteres sort csinált belőle egyszerre akarta a helyére tolni. Azt az egyiknek a kereke megakadt egy gödörbe, nem tudta továbbtolni. Eltorlaszolta a bejáratot. A német mit csinál? áll és nézi. mi ketten a nejemmel mentünk oda neki segíteni, a nejem jobban beszél németül szóvá is tette az ott babmulóknak, hogy nő létére neki kell megmozdulni. Mindenki kussolt. A másik kedvencem: iskolába menet/haza jövet német apuka nem cipeli ám a 6 éves gyerek 15 kilós táskáját, amikor a gyerek vasággyal együtt 10 kiló. Hát nem gondolod, leszakad a keze az audiig... addig nem önzőek, amíg a hasznot látják belőled, de ha már nem látják baxnak rád. Most jöttem haza reggel a gumistól is. Azt mondja nekem 82 euró számlával 80 számla nélkül. Nézek rá ez hülye? Mondom legyen számla nélkül 65-70. Erre nem. Mondom akkor menj azt írd a számlát. Tiszta kretén...
2018. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát a munkamoráljuk hagy némi kívánnivalót maga után. Híresek a preciziátsukról, de valami hitetlen lassúak és kényelmesek. Egyik se fog szívrohamban meghalni :D
2018. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%

Időpont ma 15:19


no hát de jó, hogy említed, eszembe se jutott a munkamorál. zsebretett kézzel slattyogni, munkaidő előtt 1 órával lelépni, többet pofázni mint kezet jártatni. és hogy tudnak höbörögni, ha te nem csinálod. anyám :DD no meg az a tempo...ötször meg/átrágja biztos-e. elvágtam egyszer melóba az ujjam, a sürgösségire mentem vele összevarratni. Bammeg a doki mire kivette a kesztyűt a dobozból, mire elővette a fecskendőt, a gézt, a tűt, cérnát, azt hittem pasi létemre megszülök :DDD a nejem is csak lesett, hogy ebben az évszázadban még elkészül az a 3-4 varrás? :D

2018. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

3 éve élek kint és azt tapasztalom, hogy nekik magyar vagy román, egyre megy. Felénk sokszor keverik a magyart a románnal, ami nekünk nyilván nem esik jól..

illetve néhányan annyit tudnak rólunk, hogy gulyás meg Balaton :D

Azaz igazság, hogy már annyi nemzetiség van itt kint náluk, hogy igazából nem nagyon érdekli őket honnan jöttél, meg sem lepődnek már ha hallják, hogy akcentusod van.

2018. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
37%

2-es!

Édesanyám családja is német, de egyáltalán nem lenézöek, és sose tanítottak ilyen baromságot, hogy a németséget elne vegyék. Mindenki az, aminek vallja magát. Mivel én életem nagyrészét itt Magyarországon éltem le eddig, nem vallhatom Magam németnek. Idén fogok kiköltözni, ez talán 15 év múlva máshogy lesz, hogy én most magyarnak vagy németnek vallom Magam. Egyébként meg, fogadni mernék, hogy emberileg egy nulla vagy, és csak ennyi maradt Benned, hogy "nem baj legalább van Bennem egy kis német". Deutschland über alles, ja? Nein. Du weißt es auch. Es gibt so viele guter Mensch, und auch so viele schlechter Mensch in Deutschland.

A kérdésre válaszolva:

Alapjában régen nagyon szerették a magyarokat, a jó munkaerök miatt, az öregek meg emlékeznek a régi jó kis Balatonra, mostmár mióta sok ott a migráns, nem annyira szeretik a bevándorlókat a németek, ami érthetö.

Ök ügye annyit hallanak, amit a többi Nyugati ország is, hogy itt nincs Migráns, Orbán a nagy vezér, milyen jó stb., tényleg szeretik Orbánt, aztán ha elmesélem Nekik, mik vannak Nomigráns helyett, akkor visszavonják.

Alapjában ezt Hitler etette be Nekik, azóta ez a felsöbbrendüség csak az ilyen alpára, maradi családnevelésben maradt meg, mint a kedves 2-es válaszoló.

2018. ápr. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Utolsó te aztán jó nagy f**z vagy. Az hogy neked nem tanították a szüleid a nemzeti értékeket, pont le**arom, de tarts már tiszteletben. Mi az hogy emberileg nulla vagyok? Ezt pont te mondod? Aki másokat szól le? egy szóval nem mondtam, hogy én lenézem a magyarokat stb, azt mondtam, hogy a szüleim arra tanítottak, hogy tartsam meg a Német énemet is. Mert tudom, hogy magyar is vagyok egyben. Gondolkozzál már mielőtt valakinek beszólsz. Id*ó*a. És képzeld sok jó barátom van, és tiszteljük egymást, és sikeres vagyok karrierben is.....Ennyit arról, hogy emberileg nulla.
2018. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

2-es.

Ez nem derült ki, hogy tiszteled a magyarokat is azért. Mi, akikben van német ne veszekedjünk, szerettem volna tisztázni.

Deutsches Blut, Detscher Freund

2018. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
*Deutscher
2018. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bennem is van német, de magyarnak vallom magam és hihetetlenül büszke is vagyok rá!
2018. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Igen ne veszekedjünk, de máskor előbb kérdezz, mielőtt ítélkezel
2018. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!