Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne érdekelj...

Mit csináljak hogy ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak rólúnk magyarokról?

Figyelt kérdés
Hogy érjem el,hogy érdekelj az hogy más nemzeteknek fáj az ha nekünk magyaroknak van valamink,hogy ne érdekleljen hogy mindent elakarnak venni tölűnk,magyaroktól,csak azért mert azok a bizonyos dolgok magyarok, lehet,hogy nem vagyok normális,de tapasztalatom alapján ezek mind igazak! Nem akarom utálni az embereket,de ez mindig eszembe jut,tapasztalatom alapján mind ilyen.. Lehet azért zavar,mert minden nemzetet probálok szeretno?!
2016. okt. 14. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Pl ne legyél nacionalista ennyire.. Az embereket inkább tudás, viselkedés, személyiség szerint érdemes megközelíteni, nem attól függően kellene ítélni, hogy milyen nyelven beszél, és hol élt. Mindenhol vannak hasonlóságok, csak értelmezni nem könnyű, ha nem próbálsz nagyobb képet látni az érzések miatt.
2016. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni, ha valaki nem szereti a magyarokat mert rossz hírük van (sztereotípia szerint a magyar turista faragatlan) akkor egyszerűen gondold azt hogy "most én leszek az ellenpélda" ha meg akkora tapló hogy csak azért nem akar szóba állni veled mert x országban élsz, minek akarsz egy ekkora baromnak a kedvére tenni, le van ejtve.
2016. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod egyáltalán, hogy más nemzetek mit gondolnak rólunk? Olvasod a neten?
2016. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #3 Igen, mindenhil csak negatív dolgokat,leszólásokat látok, Youtube videóknál is!
2016. okt. 18. 02:24
 5/6 anonim válasza:
Már bocs de ez hülyeség. Tudsz Németül,Oroszul netán Szlovákul vagy bármien más nyelven? Tudod én Szlovákiában élek és tudom vannak olyan emberek hogy utálják a magyarokat mert magyarok de!!! Ez nem minden Szlovákra igaz . Édes apám régen szlovák gimnáziumba járt és legjobb barátai szlovákok. Nem nézik le a családunkat mert magyarok vagyun ugyan úgy viselkedtek velünk mint másokkal. És egyépként nem tudom hanyadik válaszoló igen tényleg tiszteletlenek a magyar turisták a kultúrára nézve .
2016. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tanulj nyelvet, hogy ne csak magyarul tudj, es olvass neha kulfoldi ujsahot, dailymail.co.uk, frankfurter algemeine, valamit

nem csak orban homokozojabol all a vilag

2016. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!