Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek, akik ti nem feltek a...

Emberek, akik ti nem feltek a pókoktól, milyen erzest vált ki belőleted egy pók? Ugyanolyan semleges mintha egy lepket vagy madarat látnátok, semmi extra?

Figyelt kérdés
En mint pókfóbiás nem tudom elkepzelni.
2018. ápr. 17. 00:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ, ha csak így látok az utcán, akkor semmit sem vált ki.


Ha pedig, mint múltkor, hogy befekszek a fürdőkádba a víz alá fejjel felfelé, és meglátok egy párcentis fehér-sárga pókot a faliszekrény alján kb fél méterre az arcomtól, akkor valami... "még mák, hogy észrevettem... most már csak meg kéne ölni" :D

2018. ápr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Semleges érzés. Megölni sem szoktam őket. Miért bántsam őket, ha ők sem ártottak nekem? Pohár plusz papírlap kombóval kiviszem őket a kertbe (tudom most sokan flúgosnak tartanak :D).
2018. ápr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem félek tőlük egyáltalán. Mindig kirakom őket az ablakon, ha találok egyet a szobában, vagy kimentem őket a kádból, ha fürdésnél észre veszem, hogy ott van egy a kádban mikor megnyitom a csapot. Szerintem cukik, bár a kaszás nem annyira. :D De őket se bántom.
2018. ápr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Olyan semmilyen, amíg nem nincsenek a személyes teremben (vagy mondjuk az ágyam felett), a wc-n még fel is szoktam emelni a lábam, ha felé tart, hogy át tudjon alatta menni. (Ha zavaró helyen vannak, akkor megölöm őket.)
2018. ápr. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Régen minden nyári szünetet a nagyszüleim kis, öreg házában töltöttem vidéken, ahol minden sarokban élt egy békés álkaszáspók család, a kertben és tyúkólban meg akkora potrohú keresztespókok tanyáztak, mint a hüvelykujjam körme, és utáltam az egészet. Nem voltam hajlandó bemenni egy olyan helyiségbe, amiben pókok voltak, szóval kb páróránként kiabáltam valamelyik felnőttnek, hogy jöjjenek kirakni a pókokat.

Viszont mára valahogy abszolút elmúlt ez a félelmem, és tök semlegesek lettek a pókok. A kisebbeket a kezemben fogva ki tudom vinni a lakásból, és az sem nagyon hat meg, ha mondjuk a fejemtől pár centire, a párnámon szalad végig egy. (Persze nem örülök nekik, de kb annyi félelmet váltanak ki belőlem, mint egy légy)

2018. ápr. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Hidd el, van oka félni az embernek a póktól:

[link]


Aki nem fél tőlük, azoknak a megfelelői pl az ejtőrnyősök, sziklaugrók, motorversenyzők, stb. adrenalinhajkurász elmebetegek.


Magyarországon ilyen pókok NINCSENEK, szóval no para.


Amúgy ha Afrikában, vagy valamilyen Dél-amerikai rekettyésben élnék, valószínű valami légmentesen záró dobozban laknék.


Nem különösebben félek a pókoktól, de engem is csípett már meg annyira, hogy 2 hónapig! be volt dagadva a helye.

Babona ide vagy oda, lecsapom már mindet.

2018. ápr. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálam inkább úgy képzeld el mint a sót.

Van bőven pók a lakásomban, sosem bántom őket.

Megfogják a szúnyogokat, legyeket ezzel nagy szolgálatot tesznek nekem. Nem örülnék ha nem lennének, de alapvetően nem érdekelnek(mint a só, nem tűnik fel ha van, de a hiánya dúrván)

2018. ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tavolrol nem erdekel, ha pl kint a szabadban ram maszik siman lerazom a ruharol.
2018. ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#1 Vagyok


Egyébként, ha csak sima házi kaszáspókot találok, azokat soha sem ölöm meg, szerintem most is van 2-3 a szobámban, legalább megfogják a szúnyogokat, legyeket stb.

De, ha már szokatlan színűek, vagy vastagságúak, azokat már megszoktam ölni a házon belül.

2018. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy mindenki le lett pontozva...
2018. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!