Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet alkalmazkodni...

Hogyan lehet alkalmazkodni ahhoz, elviselni azt, ha valaki extra nagy mellmérettel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést nem "nyálcsorgató" férfiként kérdezem, és különösen nem olyan válaszokért, hogy de jó az, mert mit lehet férfiként kezdeni ilyen nagy mellekkel. Hanem komolyan, a nő oldaláról. Számomra ugyanis a saját 75E mellméretem is már szinte elviselhetetlen a mindennapokban, beleértve a sportolást, a megfelelő ruhák kiválasztását, az állandóan oda irányuló bámulásokat. De ha valaki ennél is nagyobb méretei vannak? Hogyan lehet ehhez alkalmazkodni? És tényleg a nő oldaláról.

2016. aug. 23. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nem nagy, de a barátnőmnek igen, 90/E a mérete.


Hátrányai: nehezen kap melltartót, mellben megfelelő méretű ruhát, sokszor fáj a háta.


Előnyei: a legtöbb férfinek bejön, elvonja a tekintetet az esetlegesen nagyobb fenékről, hasról. Lehet azért, mert ő alma típus, de egyáltalán nem látszik a súlyfeleslege, mert a melle viszi a prímet, nagyon csinosan fel tud öltözködni.

2016. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nagy a mellem, kb. 12 éves korom óta nőtt, és ma már olyan 90C körüli, 29 éves vagyok. A hátránya, hogy bár nekem nem fáj a hátam, mert együtt nőtt a mellemmel, viszont emiatt "sajnos" elég izmos. Vékony vagyok egyébként (nem sovány, normális), és kicsit fura így az alkatom, fordított háromszög, ami ugye a fiúknak szokott lenni. Hátránya még, hogy én egész életemben úszódresszt hordtam, mert abban nem bámulta mindenki. A bámulás egyébként nagyon nagy hátrány a mindennapokban, soha nem veszek fel dekoltázsos ruhát még egy kicsit sem. Hátránya még, hogy a nagy mell lógni fog egy idő után, jobban, mint a kicsi. Hátránya még, hogy sportmelltartóban tudok csak aludni kényelmesen, viszont tudok hason. A melltartóvásárláskor fel kell készülni arra, hogy az eladó lemutat egy kosárba, hogy "tessék" és ott a nagymama melltartók lesznek a barátaid. Amíg a Tezenisre rá nem találtam, nem tudtam, hogy lehet rendes melltartót is hordani. De ott is a legnagyobbat kell megvennem. Istenem, hány bikinis meg melltartós helyről jöttem ki tinikoromban bőgve, hogy egy gnóm vagyok. Szerencsére, ma már kicsit jobb a világ, mint a 2000-es évek voltak.:)


Hátránya még az is, hogy nem vehetsz fel mellkasra tevős táskát (nem tudom, mi a neve), mert nevetségesen szétválasztja a melleidet. Pedig szerintem az klassz dolog, hogy nem az egyik vállat terheli a súly. Dehát ez jutott.:D Még egy hátrány: minden ruhám eltart a testemtől a hasamnál, mert a mellem kinyomja előre azokat, így nem nagyon tudok vékonynak mutatkozni. Ha passzos ruha van rajtam, abból is ugye nagyobb méret kell a mellem miatt, szóval az se passzos igazán.


Előnye viszont az, hogy a férfiaknak tetszik. Persze a férfiakat mindig gebékkel látod, de csak azért, mert a kövéreknek van nagy melle általában, és olyan áron nem akarják a dolgot. Még előnye az is, hogy én pl. terhesen szinte minden cuccomat tudtam hordani sokadik hétig, mert ugye a hasam belefért. A szülés után maradt egy pici hasam, ami alapból zavarna, de a mellem remekül megadja a vonalaimat, ami miatt nem tűnik fel a kis pocak. Futni is tudok sportmelltartóban, csak kell egy jó méret és minőség (a Hervist ajánlom!).

2016. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

85/F es mérettel gondolom nem számítok deszkának:)

Pedig tini koromban mint a gyalult deszka, olyan voltam.

Egyetem alatt - robbanásszerűen - nőttek meg (nem tudom mitől) és lettek hatalmasok.

Egyik végletből a másikba estem.

Eleinte nagyon nehezen viseltem a sok primitív megjegyzést az egyetemen, már-már lelki-beteg lettem tőle.

Aztán összejöttem egy idősebb pasival, aki elképesztően át tudott formálni: büszkén, egyenesen járva viseltem, majd teljesen megszoktam a guvadó tekinteteket, (mindenhol a melleimre esik az első pillantás), és az IQ-függő beszólások... de ma már cseppet sem zavarnak.

Az egyéniségem alakult a melleimhez: elfogadóbb lettem és ma már nagyon jól viselem ezt a "csöcsös" szerepet. Olyan ez, mint amikor valaki hirtelen népszerű lesz, és még nem szokott hozzá, hogy mindenhol felismerik,megbámulják...

De hozzá lehet szokni, sőt sokszor élvezni is lehet.

A sport valóban kissé bonyolultabb, de csak az nem talál megoldásra, aki nem is akar.

A melltartó vásárlás az egy külön procedúra: ha valahol végre találok megfelelőt, akkor azonnal megveszek jó pár darabot, mert ki tudja hogy legközelebb hol és mikor kapok?

Két gyereket szültem és szoptattam - így már nem állnak úgy mint régen, de - mivel nagyon vigyáztam a szoptatáskor rájuk - nem is mentek nagyon tönkre.

Nem vagyok sovány, de elhízva sem vagyok.

Nem csak a nudin fordulnak meg utánam...

Büszke vagyok a testemre; önszántamból soha nem változtatnék műtétileg rajta!

Kérdező: hidd el, minden a fejben dől el - nekem kellett egy jókora segítség (még időben) de azóta teljes harmóniában élek az extra mell-méretemmel.

34/N

2016. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De ugye vágjátok, hogy 75E egy sovány nő nagy mellekkel, 90C meg egy nagyobb darab nő alkatának megfelelő mellekkel?


Nem azért, én is nagyobb vagyok 80E-vel, de a szám még mindig csak a körfogatot jelenti.

2016. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De az E-s méret már árulkodik...:)

A C- valóban nem extra nagy.

2016. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Johnny Bravo ***** válasza:
100%

Egyszer vokt egy hatalmas mellekkel rendelkező csajszim!Alig 160centihez 85/D.Gyakorlatilag minden beszolast,oda iranyulo bamulast tudott kezelni!Az elejen meg nekem mint ferfinak is kisse szokatlan volt,hogy igazabol sosem kellett "megvésenem",mindig ügyesen megoldotta a helyzetet!Ha mas nem azzal,hogy egyszeruen nem vett róla tudomast!

Ruhat azt gyakorlatilag alig talalt maganak!Főleg mivel ehhez a magassaghoz azert teljesen mast ciciket kepzelnek el a ruhagyárak!

A testi reszrol nyilvan nem tudok nyilatkozni,parszor panaszkodott hatfajasra de azon kivul semmi!Illetve még arra emlekszem hogy mikor fázott szinte kővé keményedtek a cickói es akkor fájlalta is őket!

2016. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!