Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki hogy még nem volt...

Nagyon ciki hogy még nem volt barátnőm, de még csak haverjaim sem, akikkel eljártam volna bulizni? Félénk vagyok, és mellette bunkó, ezért nem mozdultam ki sose a házból 23F

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Huh, már azt hittem nem jössz. 😂😂😂


Nem ciki, de mozdulj ki a lakásból, adj esélyt a dolgoknak. Járj el túrázni, pecázni, edzeni, vigyél egy kevés fényt az életedbe. Ha már fel vagy töltődve, jöhet a csajozás, haverkodás. 28/f

2018. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miert vagy bunko?
2018. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Hidd el jobb neked barátnő nélkül, kihasznál, lehúz, hülyének néz, leépít majd megcsal és kidob. És persze minden a te hibád lesz, még ha megteszel érte mindent és még többet akkor se lesz jó a vége.

Sokkal jobban jársz ha alkalmi v szexkapcsolatba fogsz csak, időt pénzt energiát és egy nagyon kellemetlen érzelmi hullámvasutazást spórolsz meg magadnak ha nőt csak mint eszközként tekintesz és tartasz számon. De ha ez neked hiányzik csak hajrá, vágj bele jó buli lesz :) Hisz kinek ne hiányozna a para hogy kivel és hol van, kinek ne hiányozna a tudat hogy te mindent megtennél érte de ő meg szarik a fejedre, de persze ha pénz van a zsebedben máris te vagy az atya úr isten meg milyen jó lenne ez meg az meg amaz. Sok sikert ehhez a ki-be-ba-szott szar-hoz ami ebben a kur-va világban folyik.

2018. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Utolso attol hogy te felreismertel egy not ami a te hibad attol meg neki lehet baratnoje.
2018. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked gondolom igen, ha már megfogalmazódott benned ez a kérdés. Na de ha boldog vagy így, akkor ne érdekeljen más emberek véleménye, ha pedig nem, változtass rajta. Például kezdhetnéd azzal, hogy kicsit kedvesebb leszel az emberekkel. Én mondjuk két férfi közül biztos azt választanám amelyik többet mosolyog.
2018. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak lányba :/ ha van kedved, írhatsz.

20L

2018. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!