Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vki ír ciki/vicces hányásos...

Vki ír ciki/vicces hányásos storykat?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Fejfájással indult a napom, bementem dolgozni. Pár óra után már ott tartottam, hogy vagy összecsuklok vagy hányok, hazakéredzkedtem.

Több fánál is megálltam (hajamat összekötöttem), semmi. A busz láttán már imádkoztam, hogy NE ott hányjak össze mindent. Elfoglaltam 2 ülőhelyet is (a teli buszon, örültek nekem), ráhajtottam a fejem a korlátra és elkezdtem számolni szép lassan. Keletinél le kellett szállnom, mikor felemeltem a fejem a korlátról már tudtam, hogy ezt nem fogom megúszni. Kitoltam magam előtt az embereket és megtorpantam: a kukába (zöld, aminek csomó ideig hiányzott a fedele) vagy a haldokló bokros részbe, ami az emberek fejével egy szintben van?

Emberbaráti szeretetből a kukát választottam. Felegyenesedtem, megtöröltem a számat egy zsepivel, mire 3 férfi felajánlotta, hogy a következő piát ők állják nekem :D

Egy kocsma előtt voltam.

Egy pohár vizet kértem és kaptam is, hogy kiöblíthessem a számat.

2018. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
85%

Én ilyen hányós baráti körrel vagyok megáldva.

Egyszer tesómmal mentünk hazafelé koncertről, iszonyatosan be volt állva, én kevésbé, így elhatároztam hogy a hátamon viszem haza. 20x kérdeztem meg hogy de ugye nem kell hányni, nem vagy rosszul? Tesóm bólogatott, nem nem, mehetünk. Természetesen 3 lépés után a nyakamba hányt.


Aztán szintén valami koncertről mentünk hazafelé, ültünk a kocsiban, tesómra úgyszintén rájött a róka és jobb híján reflexből belehányt az előtte lévő ülésen lógó pulóver kapucnijába ami a barátunké volt. Megérkeztünk és a mit sem sejtő haverunk egy laza mozdulattal felvette a pulóvert és a fejére csapta a kapucnit, tele hányással. Az esténk azzal telt, hogy a srác a kádban ült és 3-an egy óra hosszáig súroltuk a rasztáit.


Aztán volt egy olyan is, amikor a fenti pórul járt haver lehányt a negyedikről a járdára mínusz 26 fokban és lement megnézni. Addigra megfagyott a hányás, úgyhogy felhozta megmutatni.


Szóval a dolog szerves (lol) része az életünknek és általában ha nagyobb összeröffenés van, az elsők között kerülnek sorra a hányós történetek.

2018. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg egyszer kifele ballagtam éjszaka a WC-re , mivel hánynom kellett.

Ráokádtam az ajtó melletti hűtőszekrényre, a hűtőszekrény tetején lévő virágcserépre, az ajtófélfára de még a villanykapcsolóra is.

Szuperjó volt, anyám súrolhatta az eredményt.

2018. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
5.-és6. osztály közötti nyáron osztálytáborban voltunk, a táborhelyről mentünk át busszal a másik városban lévő strandra, egyik osztálytársam strand felé menet lehányta a másiknak a táskáját. Amúgy a másik osztálytársamnak, akinek tiszta hányásos lett a táskája, ott már rögtön elege is lett a táborozásból. Onnan is hívta a szüleit kicsivel később, és akkor másnap érte jöttek, és hazavitték. A következő osztálytáborokon már nem vett részt.
2018. febr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor kicsi voltam és filmnézés közben ettem, akkor mindig hányingerem lett. Szerencsétlen bátyám is egy ilyen pillanatban gondolta, hogy odsjön hozzám. Én meg nagy lendülettel sugárba lehánytam a lábát. Én nevettem ő annyira nem. (Akkor kb. 8 éves kislány voltam)
2018. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!