Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ember miért tartja kamunak...

Sok ember miért tartja kamunak az olyan a különböző allergiákat és az olyan betegségeket, mint a laktóz-intolerancia?

Figyelt kérdés

Nekem például súlyos allergiám van,szedek rá gyógyszert, így a tünetek nem jelentkeznek általában, csak időszakonként.


Például, füvet nyírni nem tudok, ha munkahelyen is nyitva van az ablak és nyírják a füvet az utcán, már akkor is előjönnek a tünetek.

De, ha magam állok a fűnyíró mögé, akkor sokkal rosszabb és a gyógyszer sem tudja elnyomni.

Emiatt nem használom azt a berendezést, ha lesz kertes házam, akkor kénytelen leszek kertészt hívni.



Enyhébb fokú laktóz intoleranciám is van,én nagyon szeretem a sajtokat, de sajnos nem ehetek belőlük sokat, mert meghajt.

Ugyanígy, 1 bögre tej még rendben van, 2 bögre után már hasmenés.



Több emberrel is találkoztam, aki ezeket divatnak tartja vagy kamunak,hobbinak.


2018. ápr. 18. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Mert egy csomó ember csak úgy "hobbiból" laktóz meg glutén mentes kajákat eszik és ezekkel azonosítják a valóban beteg embereket is.
2018. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%

És ha hobbiból az? Mindenkinek szíve joga azt enni, amit akar.


Kérdező, azért baj nekik, mert semmi empátia nincs bennük és lusták alkalmazkodni másokhoz.

2018. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!