Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakori a válás a...

Milyen gyakori a válás a környezetedben?

Figyelt kérdés
Volt olyan pár, akiről azt feltételezted, hogy biztos örökre együtt maradnak és mégis elváltak?
2018. ápr. 19. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt olyan pár,ráadásul elég csúnyán váltak el. Nem is gondoltam volna, hogy két ember aki szerette egymást(20 évig) ilyen rondán vet véget a kapcsolatuknak.
2018. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipikus olyan pár ment szét ahol pénz is volt, szerelem, gyerekek, boldogság minden..és egyszer az asszony félrelépett egy - a férjéhez képest csövesnek számító - emberrel..


egy jó darabig nem hittem el..why o' why?

2018. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Iszonyat ritka. A családom is, a barátaim is sok éve házasok, hirtelen nem is emlékszem válásra. Még együttjárós szakítás sok volt, de a házasságát a környezetemben senki nem bontotta fel. Jómagam is 11 éve házasságban.
2018. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon gyakori.

Több ismerősöm is most, vagy az elmúlt félévben vált, 8-10 év házasság után.

2018. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka. Talán mert még "fiatal" vagyok, az ismerőseim többsége pár éve házasodott még csak. A gyerekeim osztálytársai közt azért előfordulnak elvált szülők, de kb 10-ből egy.

Igen, volt egy pár, akikről azt hittem örökre együtt maradnak. De kiderült hogy a nőnek volt egy régi nagy szerelme, akivel csak azért nem maradtak együtt, mert kiköltözött külföldre. Amikor mégis hazajött, a nő borított mindent, pedig gyerekeik is voltak.

2018. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem egy ismerősöm most válik másfél év után :D de összesen kb. ha két és fél éve ismerik egymást, már sokat mondok.
2018. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 ismerősöm van akinek elváltak a szülei + az utóbbi két évben 2 ismerősöm vált el, jelenleg én is válófélben vagyok. Sajnos nagyon gyakori
2018. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan és fura módon mindenki negyven évesen. Ebben a korban amikor nem a kalandokra kellene hajtani hanem a békés együttélésre, boldogságra vagy esetleg egy újabb kicsire majd unokákra stb.
2019. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!