Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért mondják folyton...

A nők miért mondják folyton azt, hogy "egyenlőség" ha utána kijelentik, hogy "nőket nem ütünk"?

Figyelt kérdés
Ezzel nem mondják azt, hogy rohadtul nincs egyenlőség. Mert ha egyenlőség lenne akkor nem lenne ilyen szöveg/szabály. Ezért mondom, hogy a nőket és a férfiakat nem lehet egy kalap alá vonni mert másak az izmaink, kromoszómáink, gondolkodásmódunk stb.
2018. ápr. 19. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Értelmes, kulturált emberek férfiakat sem ütnek meg, meg állatokat sem, szóval senkit és semmit. Innentől kezdve semmi értelme a kérdésednek.

Amúgy meg az egyenlőség, egyenlő lehetőségeket jelent a különbségeinket figyelembe véve.

2018. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Unalmasan együgyű kérdés. A nők azért mondják folyton azt, hogy “egyenlőség” mert ugyanannyi tanulmány után, ugyanazért a munkáért ugyanannyi bért akarnak. Ettől még nem ütheted meg őket. Na szaladj, találj ki valami jobbat, okos fiú vagy, szedd össze magad és provokálj úgy, hogy hatásos legyen.
2018. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem minden nő.

Csak az ilyen harcosagyú feministák.

Azok meg nem számítanak, bszatlan liba mind, csak a szájuk nagy, de semmirevaló, 0 emberek.

2018. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem ütünk. De pl. gyerekeket inkább nem ütnék meg, mint nőként egy nőt, mert egy gyerekben nagyobb kárt tudnék tenni.


Attól még vehetsz valakit ugyanúgy emberszámba, hogy méhe van.

2018. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szóval ha te azt hallod, hogy egyenlőség van, az első dolog, ami beugrik, hogy akkor mész nőket összeverni? Mert férfiakat is random leütsz az utcán, nála kétszer nagyobbakat is? Csak mert egyenlőek vagytok?
2018. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyenlőség alatt azt értem, hogy mindenkinek egyenlő lehetőségeket kellene adni, aztán mindenki kezdjen velük amit tud a képességei szerint.

Senkit nem kényszerítenék bele olyasmibe, amit nem akar, és mindenkit mint egyént kezelnék, nem pedig mint egy nem által meghatározott sztereotípiát. Szerintem ugyanolyan elítélendő egy férfit megütni, mint egy nőt. Az empátiának, de legalábbis a higgadt, racionális gondolkodásnak sokkal több értelme van. Emellett viszont szerintem hülyeség a természetes különbségeket elnyomni magunkban, ha ezek egyébként nincsenek negatív kihatással az életünkre.

2018. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Eleve senkit nem ütünk. A nők meg nem olyan gyúrósak, a férfiak általában erősebbek; ők szokták védelmezni a nem kigyúrt várandós könnyebben sebezhető anyukákat.
2018. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

*és szerintem ez evolúciósan is így alakult, az ő izmaik pl talán pl a vadászathoz is fejlődtek meg ilyesmi.


Meg tényleg mindenki a saját súlycsoportjával. Versenyeken is van, ahol testsúly szerint rakodják egymás mellé az ellenfeleket.

2018. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondogatják mert például bizonyos munkahelyeken a f3rfiakat részesítik előnyben, mert azt hiszik precízebbek, okosabbak stb... Nyilván nem pofozkodásban akarnak egyenlőek lenni
2018. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!