Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kaptatok már Facebookon olyan...

Kaptatok már Facebookon olyan üzenetet, hogy Németországban férjhez kell menni és kapsz 1000 vagy 2000 eurot? Mi lehet ennek a veszélye?

Figyelt kérdés
Az összes barátnőm és szerintem a válaszolók között is akad aki már kapott felkérést egy házasságra külföldön pár ezer euróért.Ugye aki felkér az biztosit h 2 évről van szó nem kell semmi csak aláirni pár papirt.Mi erről a véleményetek, átverés vagy akinek van ideje kedve az belemehet ebbe? Én személyszerint ELUTASITOM ezt és nem is fogadtam el,de hátha valaki tapasztalt vagy megjart mar ilyen dolgokat. valaszokat előre is köszi :)
2018. ápr. 20. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. a Nigériai Bank levelével veteksző komolyságú ajánlat, foglalkozni sem érdemes vele.
2018. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aki ilyet tesz az szerintem el is adhatná magát rabszolgának (amúgy naponta nagyon nagyon sok ember tűnik el...főleg ebben a MAI világban)

...Egy házassághoz kell kezdet, valami amire lehet alapozni. Ő mondjuk számomra 10 évnyi eltöltött idő után egy tartós kapcsolatban, megszakítások nélkül, egymás nellett. Én ezt érzem normálisnak...

És biztosan nem vállalnék el olyat, ami külföldi ehhez hasonló ajánlat egy olyan személytől, akit soha nem láttam és nem is biztos, hogy ő vár majd a reptéren. Akivel nemmellesleg még az életedet is összekötötted. És az igéret (2év) szép szó, de nem mindíg tartják be.

Jó döntés, hogy elutasítod.

20

2018. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem el, hogy bármilyen hülyeségről van szó, mindig akad néhány kapzsi liba, aki elhiszi. Persze sosem a kérdező, csak az ismerősének az unokatesója hallotta... de ő persze nem. De azért meséljetek már róla, mert csak úgy kíváncsiságból érdekli.
2018. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ember elgondolkodik, rengeteg dolgon. Ez teljesen normális. Viszont a kérdező inkább az elutasítás felé hajlik.
2018. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Fizetnek egy Európai lánynak, hogy férjhez menjen valami Európán kívúli pasihoz. De csak hogy a pasinak státusza legyen, és hogy az EU-ban maradhasson. Nem kell rögtön az élet összekötéséről gondolkozni(LOL) Feleségül vesznek, aztán a soha viszont nem látásra... De nem, nem kell ilyenbe belemenni, veszélyes és komplikált.
2018. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!