Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbb cigánynak miért...

A legtöbb cigánynak miért hiányoznak a fogai?

Figyelt kérdés
fiatalabbaknak is, 20-30 éveseknek. főleg nőknek, ez miért van?
2018. ápr. 21. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Igen,ezen már én is elgondolkodtam,hogy fiatal nőknek is sokszor elöl hiányzik fog,közben pedig fehérek a fogai,már amelyik megvan.


Szerintem is kiverik,mert szuvasodni elsősorban az őrlőfogak szoktak.

2018. ápr. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak a romáknál van így,hanem társadalom nagy részénél.

Az ilyen pr0lik hamarabb vesznek több százezres okostelefont,lapostévét,kocsikat,alufelnit,meg mindenféle műanyag szemetet,mint hogy fogorvoshoz mennének,vagy ápolnák a fogaikat.

Az említett dolgokra érdekes módon van pénz,meg hitel,fogápolásra nincs.

2018. ápr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak a cigányokra jellemző ez. Van olyan munkatársam, aki nem cigány és olyan gusztustalan a fogsora, hogy elhányom magam, ha mellettem beszél. Sok foga hiányzik, ami még megvan az szuvas, fogköves, rohadt. Egyébként meg főleg az önmagunkra való igénytelenség miatt van ez.
2018. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, elsősorban azért, mert nem "divat" náluk a fogápolás és a fogorvosnál sem túl gyakori vendégek. Mondjuk, én is azt mondom, hogy nem csak náluk, bár alighanem gyakoribb.
2018. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!