Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, ha echte magyar vagyok,...

Baj, ha echte magyar vagyok, de cigánynak érzem magam?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekelt a cigány kultúra. Ítéljetek el, de csak köztük érzem igazán, hogy szabad vagyok.
2016. okt. 29. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Semmi gond. Manapság már az sem meglepö ha valaki fütyivel a lába között nönek érzi magát.
2016. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk nem, sőt, nem is érdekel. Pl. én álmosnak érzem magam. De ez sem érdekel senkit.
2016. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezzel csak az a baj, hogy a magyarok kinéznek maguk közül, a cigányok meg soha nem fognak befogadni. Akinek nincs gyökere, hazája sincs.
2016. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is lenne egy kérdésem: valóban ennyire unatkozol? Vagy ha esetleg komolyan gondoltad a kérdést, akkor mit értesz az alatt, hogy "szabad vagy"?
2016. okt. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen.. én is magyar vagyok, de inkább kubainak érzem magam.
2016. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Próbálkoztál már alakváltással?
2016. okt. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom régi kérdés de nem mehetek el mellette mert tudnod kell hogy nem vagy egyedül, én is ilyen vagyok, sokkal jobban érzem magam cigányok között, magyar barátaim nem is nagyon vannak.
2018. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!