Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is hiányoznak dolgok a...

Másnak is hiányoznak dolgok a régi életéből?

Figyelt kérdés

Ma jutott eszembe mekkora flash volt a nyári szünet :D

Felkelni 10-kor, barátokkal átfilmezni, konzolozni a napot, aztán estefelé indult be az élet, sport, csavargás, biciklizés, ivászat, szalonnasütések, paprikás krumpli, csillagnézés :D


2018. márc. 29. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Régen szeretett egy lány és sok kedvelt.

Most meg vagy 4 éve hogy nem éreztem már hasonlót és eléggé depis is lettem miatta.


Szerencsére barátok vannak és régen is voltak. Szóval abból nincs hiány.:)

2018. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Vagy épp a szingliség, már házas vagyok.

Volt hogy egyszerre négy nőt hülyítettem, persze őket se kellett félteni.

Nem számított semmi, ha egy héten négyszer buliztam, akkor négyszer :D

Ha elmentem horgászni 3 napra, akkor se volt semmi.

Nyári szünetről ugyan ez.

Az unalom hozta magával a rengeteg hülyeséget :D

2018. márc. 29. 22:20
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nincs ember akinek ha boldog gyerek/fiatal kora volt, ne gondolna vissza szívesen. ;)
2018. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én tiniként elég szégyenlős voltam.

15 évesen volt egy barátnőm, utána pár hülyeség csak. Viszont szerelmes voltam, de be voltam szarva :D

18 évesen vesztettem el a szűzességem.

2018. márc. 29. 22:22
 5/18 anonim válasza:
100%
Igen. A nyaralások ; ahogy este setalunk a kulfodli utcakon ahova mindenhonnan finom kajaszag jon, jatektermezesek. Nyaron haverokkal logni egeszen estig, es meg sok minden mas...
2018. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Hiányzik az egyik levelezőtársam, aki több, mint fél éve megszakította velem a kapcsolatot.
2018. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nekem a külföldi utak kimaradtak.

Nem sok külföldi helyen voltam.

Majd egyszer :)

2018. márc. 29. 22:27
 8/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hiányoznak dolgok. Inkább nem sorolom, mert a korom miatt túl sokat kéne pötyögetni. :)
2018. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nyugodtan leírhatod :)


A levelező társaddal miért vesztél össze?

2018. márc. 29. 22:46
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hiányzik a nyári szünet. Fraaanc, még csomó hónap a következőig! De aztán újra kezdődhet minden, BALATON 😍 szerintem sosem lesz igazi nyári munkám, nem tudok elszakadni ettől a szabadságomtól, pedig már 25 vagyok. Hozzám nőtt, életem értelme a nyár!


Szingliség nekem is hiányzik. Izgalmas ismerkedni. De kapcsolatban lenni valahogy kielégítőbb 😃 egyszer össze kéne hozni valahogy a kettő előnyeit


Nekem még a haverok hiányoznak. Kicsikéng össze vagy zárva néhány jógyerekkel, rá vagy kényszerítve, hogy összecsiszolódj, és így barátokká tudtok válni, és mivel szabadok vagytok suli után, ezért azt az időt is gyakran töltitek együtt, és valahogy minden élvezetesebb így. Csak fociztok, vagy kockultok, vagy akármi. Manapság meg... ezek a haverok már mind nem haverok, vagy szerteszét vannak a világban, újabbak meg már felszínesek, és senki sem vágyik többre egy laza unaloműző bájcseverészésnél... ez így nem kielégítő emberi kapcsolat, hiányzik valami mélyebb és önfeledtebb.

2018. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!