Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Be tudom hozni 2 hónap alatt...

Gabor2001MC kérdése:

Be tudom hozni 2 hónap alatt a lemaradásom?

Figyelt kérdés
Magántanuló vagyok és elég nehéz időszakon megyek keresztül mert korházba feküdtem majdnem 2hónapig és nagyon lemaradtam az anyaggal és nem tudom hogyan hozzam be

2018. ápr. 26. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Hanyadik osztály?

Bár 2 hónap alatt az egész évi középiskolás anyagot is be lehet hozni vizsgára.

(Hiszen a tesztben nem tudnak annyit kérdezni, mint külön-külön az összes témazárón, ezért jobban mennek rá a "törzsanyagra".)

2018. ápr. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Intenzív tanulással behozható.

Az, hogy te meg tudod-e csinálni, már más kérdés.

2018. ápr. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahj annyira félek 8.osztályos vagyok és alig van 2hónapom már és alig tudok pár anyagot
2018. ápr. 26. 22:09
 4/5 anonim válasza:
Én is magántanuló vagyok, 8.-os. És egy hónap alatt behoztam mindent, volt amiből csak egyszer mentem felelni és munkafüzet + jegyzetek / vázlatok + egy feleléssel kész is vagy a tantárgyból. Még egy PPT-t is vihetsz, és garantáltan le vagy tudva.
2018. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát itt leszarják félévente van vizsga addig be sem mehetsz az iskolába nagyon xd

Ezért szopás mert félek hogy nem fog menni de igyekszem

2018. ápr. 28. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!