Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én egyedül bírom a...

Csak én egyedül bírom a félénk embereket? Vagy ti is?

Figyelt kérdés

Vmit megmozgatnak bennem..bárhol is kerülök velük kontaktba..


Pedig én meg pont, hogy határozott vagyok..


Nem baj csak kíváncsi vagyok ki van így..


2018. ápr. 26. 06:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gondolom ez azon az elven alapul, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Nem csak a mágnesnél, hanem az életben is sokszor igaz ez

Én személy szerint például szörnyen félénk vagyok, és bírom a határozott embereket. :)

2018. ápr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én félénk vagyok és bírom a határozott és a határozatlan embereket is :D Igazából amíg nem bunkó valaki, nem izgat, hogy mennyire szeret a figyelem középpontjában lenni :)
2018. ápr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem nagyon kíváncsivá tesznek a félénk emberek. Sokszor csak félénknek tűnnek, de valójában zárkózottak, ezért mindig van bennük valami megfejteni való, és ha az ember elég türelmes hozzájuk, akkor izgalmas dolgokat lehet felfedezni. Az igazság legtöbbször az, hogy valójában nem félénkek, csak nem adják könnyen magukat.
2018. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#1: Az általad leírt pszichológiai fikció évtizedek óta megdőlt.
2018. ápr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Szeretsz dominálni mások felett, és ezt a félénk emberekkel tudod legjobban elérni, mert valahol te is félénk vagy, csak kisebb mértékben. Ezért érzed jól magad körülöttük, ezért bírod őket.
2018. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is, de én csak azért, mert én is félénk vagyok. A határozott emberek általában elnyomnak egy társaságban addig, amíg ki nem ismerem őket, utána nem hagyom nekik, hogy ne egyenrangúként kezeljenek, de ez általában hosszú idő és sok energiabefektetéssel jár, így inkább keresem a hasonlóan félénkek társaságát.
2018. ápr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is félénkebb típus vagyok, hasonló emberekkel nekem nehezebb ismerkedni mert ha két félénk ember találkozik, ott nehezen indul el egy beszélgetés is. Ezért jobban szeretem a határozottabb embereket, velük nekem is könnyebb a kommunikáció.
2018. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

tévedés, nálam nem a mások feletti dominanciát jelenti az hogy jól kijövünk :)


én is úgy látom am, hogy a félénkek nagyon ertékes emberek, akiknek mindig van új ötletük

2018. ápr. 26. 10:18
 9/12 anonim ***** válasza:
8# jó ezt hallani. Akkor mégsem utál mindenki :)
2018. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi az a félénk? A nagyhangú arcoskodó ellentétete,vagy a bocsánat,hogy élek típus?Ez nem mindegy.
2018. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!