Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha gyűlölöm az embereket,...

Ha gyűlölöm az embereket, akkor miért nem érzem magam boldognak egyedül? Hogy lehet, hogy mégis azért vagyok boldogtalan, mert magányos vagyok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Csak nem találtad meg a megfelelő embereket barátnak, havernak.
2016. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Olvasd el kérdésed és rájössz.

Gondolom megtaláltad általánosítást benne. E részt javítsd ki és összefüggéstelen lesz mondatod. Ez után már érteni fogod miért áll fenn 2. fele.

2016. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%
Nem feltetlenul kell szeresd az embereket,de ettol fuggetlenul nem is kell elitelned oket.talan azert vagy egyedul mert meglatszik ez a kisugarzasodon.probalj meg kevesbe eloiteletes lenni masokkal szemben:)vegulis ertheto mivel "tarsasagi eloleny vagy":D
2016. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Mert nem gyűlölöd őket, csak dühös vagy rájuk, amiért nem foglalkoznak veled, mellőznek :) tudom milyen.


A gyűlölet és a harag közel sem ugyanaz, az anya is haragszik a fiára, ha hülyeséget csinál, de nem gyűlöli. Te sem gyűlölöd az emberiséget.

2016. jún. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megtisztelő válaszokat! Nyilván az én elvárásaim túlságosan nagyok az emberekkel szemben, lehet nem várhatom el mindenkitől ugyanazokat a dolgokat amelyeket önmagamtól mindenképpen megkövetelek. Kedves Red Vixen, a helyzet az, hogy azt hiszem félreértetted a kérdés jellegét; ugyanis ez nem egy "mit tegyek" típusú kérdés volt, hanem inkább filozófiai. A tartalmat tehát a felszín alatt kell keresni. Mindig nézz a dolgok felszíne alá, mert sokszor nem a felszínen úszkál a valódi tartalom. Ha halat akarok fogni nem a tó tükre felett lógatom a csalit, hanem jó mélyen beleeresztem a tóba, mert a halak odalent vannak. De azért köszönöm szépen a válaszodat, a Te válaszod is részben hasznos volt, habár van még mit megtanulnod az itteni közösségtől. Jó pap holtig tanul, ahogy néha nekem is mondták már...
2016. jún. 25. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen átérzem amit mondasz, mert ez korábban fiatal koromban volt így. Visszahúzódó voltam nem beszéltem nagyon senkivel, soha sem mentem társaságba. Azonban rájöttem, hogy jó az a kis beszélgetés embertársaimmal (persze a megfelelő emberekkel). És azóta jobban kedvelnek engem, ÉS ha kedves vagy , mosolyogsz az sokat segít. Azóta se nagyon megyek emberek közé, csak ha muszáj. Bulik, szórakozóhelyek nem léteznek számomra. De ha pl. egy kicsit fecsegsz egy értelmesebb, helyesebb eladónővel(feltéve ha fiú vagy,de szavaidból sejtem, nő nem ír így XD, de ha tévednék, Bocsi) az feldobja a napod, boldogabb elégedettebb leszel. Sajnos társasági lény az ember, és muszáj az a kis beszéd. Hidd el, én is hasonlóan voltam mint te, de rájöttem jó kimozdulni hébe-hóba az ember komfortzónájából! 18/F
2016. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
57%
Azt hittem, csak én gondolkodok/érzek így... megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül!
2016. júl. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!