Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet Szabolcs megyében...

Lehet Szabolcs megyében magányos embereket találni?

Figyelt kérdés
Olyan emberekre lennék kíváncsi, aki az idejének jelentős részét egyedül tölti, amolyan szabad gondolkodó, képes elmélyülni dolgokban és látja, hogy hogyan is működnek azok. Akiknek egyéni látásmódja és véleménye van arról, hogy hogyan tudna jól működni a világ, hogyan is javíthatóak meg az elromlott dolgok. De olyanok is írhatnak, akik más miatt magányosak, arra is kíváncsi vagyok. Kort és nemet is írj légyszi! :)

2016. febr. 9. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nekem van egy ismerősöm, aki ott Szabolcsban(a világ végén) kapott állást. Hát ő elég magányos, mivel senkit nem ismer azon a környéken. Pláne ,hogy a világ másik végéből, Zalából ment oda.
2016. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jelen 17/F
2016. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
45%
Pont ilyen vagyok... 17 éves lány vagyok.
2016. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23/F, erősen hasonló a jellemem a leírásban megfogalmazotthoz, nyíregyi vagyok, aki szívesen beszélgetne velem, írjon privátot!
2017. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló gondolkodású 20 éves lány jelen:)
2018. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!