Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pár napja haveromat kérdeztem...

Pár napja haveromat kérdeztem bluetooth hangszórójáról, most pedig a Facebook pont ilyen hírdetéseket kínál fel nekem. Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés
Meghallottam milyen szépen szól, s szóvá tettem neki, interneten viszont nem kerestem rá semmilyen formában. Mégis hogyan ajánlhatja fel most a Facebook reklám formájában pont ugyanazt a márkájú cuccot? Honnan tudhatják?
2018. ápr. 26. 09:51
 1/7 Captain Logic ***** válasza:
0%
Véltetlen.
2018. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Le-Hat-Ős-Ég, lehetőség.Holografikus univerzum, ha a részben változás történik az kihat az egészre.Az univerzumban mindenkor hiánytalanság jellemző.Ha egy folyó felszínéről kiemelsz egy vödör vizet akkor a vödör víz helye nem fog tovább úszni "vízüres" térként, oda azonnal és időkiesés nélkül víz áramlik.Mikor valaminek helyet csinálsz az megérkezik.
2018. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
A világ egyik legfejlettebb mesterséges intelligenciája elemzi minden tevékenységedet a Facebook-on. Nem csak a beszélgetéseidet, még a leírt aztán kitörölt, elküldetlen kommentjeidet is figyeli. Milyen posztokat mennyi ideig nézel, mindenről statisztika készül és rögzül. Ezért ingyenes.
2018. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Onnan hogy minden tevekenyseged rogzitve van, es elemezve.

Ebbe te egyeztel bele mikor elfogadtad a felhasznalasi felteteleket.

Nem veletlen ezek a feltetelek szoveges formaban hosszabbak mint Amerika alkotmánya.

2018. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek véletlenek.
2018. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi pedig temetesrol beszelgettunk de mesekonyvrol is soha ilyeneket le sem irtam, erre megjelentek nekem is a temetős es mesekonyves hirdetesek.


De olyan is volt hogy itt témáztunk es az itt hasznalt szavak utan is jottek. Pl valaki a kávérol temázott vizsgához(nem én), es erre egy rakás kávés cikket kidobnak nekem a hirek stb-kről szolo oldalak

2018. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs arról hogy milyen szinten meg vagyunk figyelve....
2018. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!