Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes?

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem évek óta, viszont barátnője van. Régebben még beszélgettünk arról, hogy lehetne köztünk valami, vagy legalábbis hajlott rá, de mostanában, ha rám is ír, csak azért, hogyha érdekli valami, megkérdezhesse tőlem.


Ha én kérdezek, nem válaszol, tök érdektelen.


Már napok óta csak rá gondolok, folyamatosan ő jár a fejemben. Kész. Bekattantam XD


Tudom, hogy tetszek neki, de arra nem lennék hajlandó, hogy tálcán kínáljam magam és úgymond fejet hajtsak egy ilyen testi kapcsolat töltetű dolognak...


szerintem ez a legnagyobb kihasználás.Szeretném, ha fontos lennék neki, de nem tudom, hogyan lehetnék az.


Mit tehetnék?



2018. ápr. 26. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"viszont barátnője van"

mi is a kérdés?

2018. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2018. ápr. 26. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Legocsmányabb dolog lenne,ha a barátnőjével ezért szakítana.

Ha jól megvannak akkor hagyd őket

2018. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Zárd ki az életedből.

Annyira látszik, hogy ha megkérdezné, hogy "Dugunk?",akkor te kapnal az alkalmon. Hiába írod, hogy nem

2018. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én csak belekerültem most egy olyan szituba, aminek annó én is a részese voltam..... és akkor én voltam a barátnő és aztán én lettem az exbarátnő :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


nagyon ocsmány dolognak tartottam, de azóta eljegyezte a lányt és tök boldogok :) és nekem is sikerült feldolgozni a dolgokat, habár nagyon fájtak.

2018. ápr. 26. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:

De ha tudod, hogy mennyire fáj ha otthagyják valaki másért az embert, miért szeretnéd ezt a helyzetet kikényszeríteni? Pont neked kéne tekintettel lenned erre...

Ha a srác komolyabbat akarna tőled, akkor valószínűleg már lépett volna. Felejtsd el és keress mást.

2018. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"és nekem is sikerült feldolgozni a dolgokat"



Nem úgy tűnik!

2018. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem kellett, hát kirúgtad.

Viszont azóta, hogy van menyasszonya már úja kellene a pasas.

Erről már lecsúsztál.

2018. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem ugyanarról az emberről van szó. De köszönöm a válaszokat!


Egy teljesen másik emberről van szó, az az egy előző kapcsolat volt.

2018. ápr. 26. 13:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod milyen rossz volt a másik oldal, akkor meg főleg ne akard ezt a dolgot tönkretenni!
2018. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!