Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Helyes-e a külföldre költöző...

Helyes-e a külföldre költöző magyarokról szóló elméletem?

Figyelt kérdés

Alapvetően két okból mennek el.

1. Kint többet lehet keresni.

2. Idehaza kevés barátjuk és sok ellenségük van.


Miután kimennek bosszút akarnak állni rajtunk a 2. ok miatt. Lásd: Soros György. Teljesen logikus elmélet, ilyen helyzetben ez a természetes emberi reakció. Kint szervezkednek ellenünk, árulkodnak az EU-nál, hogy tönkretegyék az országot.



2018. ápr. 19. 10:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%

A fiatalok azért mennek ki mert odakint ÉLNI akarnak, amit itthon a kormány miatt nem lehet megtenni.


Ja, amúgy meg ideje lenne már felfogni, hogy Magyarország NEM EGYENLŐ Orbán Viktor és Fidesz, azaz ha az EU jogosan szankciókat vezet be amiért a Fidesz ellopta a pénzüket, akkor azzal nem az országot "támadják", hanem azt a néhány tucat tolvaj gerinctelen politikust akarják megbüntetni, akik kifosztották őket meg a magyar embereket is, és közben meg uszítanak, hazudnak azoknak a kárára akiktől a pénzt lenyúlták.

2018. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
67%
Nem helyes.
2018. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%

Jaj istenem!!!!

Maradj meg az elsö pontnál.


Èn 19 éves koromba indultam a nagyvilágnak mert imádok utazni, elöször 1-1 éveket töltöttem tenegerentúlon, majd 25 évesen megismerkedtem egy német férfival és kiköltöztem hozzá, azóta családunk van gyerekekkel...


DE rengeteg magyarral találkoztam mindenhol és bizony elég vegyes dolgok miatt kerülnek az emberek külföldre. Habár az utobbi idöben tényleg mind a gazadasági helyzet miatt mennek.

DE ami biztos, hogy nekik kisebb bajuk is nagyobb kint mint, hogy vissza tekintsenek és rosszindulatú dolgokat tervezzenek. Kinti beilleszkedés bizony elég nehéz, de ez akkor is nehéz ha országon belül költözöl(pl Debrecenböl Székesfehérvárra).


Mikor kiköltözik valaki az csak élvezi a kinti életet és tojik arra, hogy mások Mo-n mit gondolnak.



DE amit már megfigyeltem, hogy két féle típus jön el Mo-rol. Ez egyik a jó szakember aki nincsen megbecsülve Mo-n keveset keres, nem tud elöre lépni, és az aki Mo-n is egy senki volt és itt is szociális segélyböl fog élni vagy tinig tangi munkából.


Hogy barátaik vagy ellenségeik kinek van, az már teljesen más dolog akiket én itt ismerek ök mind kedvesek és aranyosak, de bunkókkal én sem barátkozom.


Ja és ha ide kiköltöznek messze menöleg távol akarnak maradni a soros, orbán és egyéb dolgoktól....

2018. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

"Ja, amúgy meg ideje lenne már felfogni, hogy Magyarország NEM EGYENLŐ Orbán Viktor és Fidesz"


Pontosan, Magyarország nem egyenlő Orbánnal, tehát ha valaki kimegy az Magyarország miatt megy ki, a 10 millió magyar miatt és nem Orbán miatt.

2018. ápr. 19. 10:52
 5/35 anonim ***** válasza:
81%
Igen kérdező, végül is igazad van, nem csak Orbán miatt megy ki, hanem azok miatt is akik azt a diktátort és bandáját a nyakunkra szavazzák. Én is ezért fogok hamarosan. 21 éves vagyok.
2018. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
#5: Ha minden Fidesz szavazó az ellenséged, akkor már 2 608 086 ellenséged van az országban.
2018. ápr. 19. 11:01
 7/35 anonim ***** válasza:
26%

Valaki mondja már meg, hogy mit jelent az, hogy itt nem lehet ÉLNI. Megértem, hogy kormányellenes egy csomó fiatal, és azt hiszik, hogy kint az ölükbe hull bármi, de azért na...

Abszolút politikamentes a kérdésem, nem sorosozást, meg orbánozást kérnék, még ha őket is lehet okolni, hanem a gyakorlati mindennapos dolgokra lennék kíváncsi

2018. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%

Ne itt van a tipikus fideszes gondolkodás: aki nincs velünk az ellenünk van. Ez annyira tipikus, de tényleg. Arra gondoltál már hogy nem minden fekete meg fehér a világon?


Amúgy elárulom, a legtöbb fidesz-szavazó az leginkább önmagának ellensége. Ez nyilván nem vonatkozik azokra akik anyagilag jól járnak, pl. a trafikosok, de vonatkozik az idősekre, akik a nagy nem létező migránshullámtól meg az ördögi Soros ellenségképtől rettegve megválasztották megint Orbánt, aminek aztán ők fogják meginni a levét, mert nem lesz fiatal aki fizesse a nyugdíjukat, illetve a kórházak állapotát is ők fogják a leginkább megérezni. Mire rájönnek (ha rájönnek egyáltalán) hogy mekkora színjáték volt ez az egész sorosozás, addigra félek már késő lesz. De én nagyon remélem hogy ezt egy biztonságos és demokratikus országban nézhetem majd végig, és nem kell testközelből. :)

2018. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az ismerőseim akik kimentek a következő indokból mentek ki:


-külföldi palija lett a csajnak és hozzáköltözött a tengerentúlra, néha itt néha ott vannak és már van egy porontyuk

-a csávó nyárra kiment egy étterembe dolgozni idénymunka jelleggel

-az ember már olyan szinten elvágta magát a hazudozásaival és a feszültségkeltéssel hogy mondhatni nem volt más választása mert közutálatnak örvendett így más országba ment ahol még van kit hülyíteni, bejött neki, hála az égnek évek óta nem jött haza.

-erasmus keretein belül másik európai városban tanult több ismerősöm is

-multicégen belül ismerős ajánlatot kapott egy másik ország részlegétől mivel anyanyelvi szinten beszélte a nyelvet. Itthon egyébként ugyanannyit keresett de világot akart látni. Fél év után megunta és hazajött.

-ismerős megunta az életét, a beteg apját és bébiszitternek állt hirtelen ötlettől vezérelve, évek óta kint van de nem veti fel a pénz ott sem.


Árulkodni, sorosozni egyik sem szokott. Nem érdekli őket mi van itthon, ez egy marhaság. Soha nem merül fel a politika egyikkel való beszélgetés során sem. Soros meg pláne nem ha igen akkor az egyik azt monda nevetve hogy Soros maga Voldemort, kb. annyira veszi komolyan. :D Nem tudom egyébként ki veszi a fáradtságot arra hogy az EU-nál lobbizzon egy kis büntiért az országnak azért mert valakit nem kedvel. Szerintem nevetséges az elméleted, bocsi.

2018. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
Én azért jöttem ki mert kiszámoltam hogy az otthoni fizetésből mennyi idő alatt rakok össze egy saját lakásra.
2018. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!