Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A baratom hisztizik ha beteg?

A baratom hisztizik ha beteg?

Figyelt kérdés

Picit megfazott es megy a nyoszorges,elkezd ugy viselkedni mint egy 6 eves es hisztizik.

Venni kell neki neocitrant,fajdalomcsillapitot,huslevest kell csinalni neki. Egesz nap az a tema hogy nagyon szarul van pedig csak egyszeruen megfazott.

De mindig ez van.

En ha megfazom sem hiszterikazok ennyit mert nem lesz jobb tole..

Mit kezdjek ezzel?

21/L


2018. ápr. 27. 09:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

A férfiak túltolják, bizony. Az én férjem is bele akar halni egy kis orrfolyásba, teát kér, levest kér, gondoskodást kér, nyöszörög, aztán ha megunta a fekvést, hirtelen elmúlik minden baja és máris egész nap megy neki a kockulás.

Szerintem rém egyszerű a történet, mindenki elvárja a férfiaktól hogy erősek, rettenthetetlenek, érzelemmentesek legyenek (kivéve, ha szerelemről van szó ugye, mert a romantika az kell). Ilyenkor egy kicsit leülhetnek és kiadhatják magukból a világfájdalmat. Ja nem, azt se lehet, mert az "asszonynak" derogál két napig figyelmesnek lenni, meg hallgatni a nyávogást. Azt tilos. Csak a női hiszti megengedett.

Őszinte legyek, mindig is utáltam, hogy nőnek születtem, de manapság már meg tudom becsülni, hogy nem kell a mai önző csitrik közt válogatnom, mert inkább lennék búza :D


Hogy kicsit a helyére lendítsem a mérleget, én meg ma keltettem fel szegény férjem hajnalban, mert rám jött egy olyan erős menstruációs görcs, hogy köpni-nyelni nem tudtam és semmilyen gyógyszer nem volt rá. Szó nélkül pátyolgatott órákig, aztán nem bírt visszaaludni, három óra alvás után ment dolgozni. Egy rossz szót nem szólt, még ő aggódik miattam... Talán ez lenne a normális mindkét irányba. 28/N

2018. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%

"meg tudom becsülni, hogy nem kell a mai önző csitrik közt válogatnom, mert inkább lennék búza :D "


- azt te csak hiszed a tyúkeszeddel.

2018. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
Uhh, most annyira megsértettél :) Hisztizek is egy sort a fájdalomtól :)
2018. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
29%
- és még arra is van erőd/ időd, hogy szarrá pontozd, mi nem tetszik. Ez igen, nagyszerű ember lehetsz.
2018. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!