Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak...

Miért van az, hogy csak egyedül tudom elképzelni azt, hogy majd gyereket neveljek felnőtt koromban?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd gyerekeket,de azt, hogy férjem legyen fölöslegesnek tartom, a gyerekneveléssel kapcsolatban megvannak a saját elképzeléseim és nem szeretném ha ezt valaki megváltoztatná, vagy beleszólna, max annyiból kell szerintem, hogy legyenek gyerekek. De azt meg feleslegesnek tartom, hogy összeházasodunk, lesznek gyerekek és akkor gyors elválunk. 15/l

2018. ápr. 28. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig nem rossz, ha egy gyereknek van egy normális apja...
2018. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de ahogy a környezetemben is látom a szülők mindenhol szétmennek, és persze az apa hibájából mert össze vissza csalja a feleségét, és az összes ilyen szemétláda... Én nem fogom magam kitenni ilyen megalázásnak.
2018. ápr. 28. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező az éremnek két oldala van.

Számos nő megcsalja a férjét, mégha sok esetben a fordítottjának van visszhangja. A nők ugye pletykálnak...

2018. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek mintákat követni. Az is egy dolog ha valaki felkészül arra a lehetőségre, hogy egyedül marad egy gyerekkel, aminek más oka is lehet mint a válás. Azért azt sem kell kizárni, hogy mégis lesz egy normális apja, akivel egyet tudtok érteni a nevelésben is. Az apa nem csak egy csavarhúzó a szerelőműhelyben, nem egy sablongyereket raktok össze, abban a gyerekben ott lesznek annak a másik embernek a tulajdonságai is. Szóval azért nem árt ha megértitek és szeretitek egymást, mert ha le is lép, vagy elváltok vagy rosszabb, azért egy rész ott marad belőle azután is.
2018. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, téged is egyedülálló anyuka nevelt, azért érzed így.
2018. ápr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem váltak el a szüleim, bár hasznosabb lenne... Apám heti egyszer jár haza, mert külföldön dolgozik, de akkor is csak ordibál és utasításokat ad le, éppen ezért nem is ismeri a gyerekeit.
2018. ápr. 29. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Megertem,olyan ferfit nehez talalni,aki teljes mertekig tisztel!
2018. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Áhh értem,



az apád példája miatt gondolod így. Pszichologiai kisérletek bizonyítják, hogy mindig a szuleinket keressuk a párunkban. Nézz utána. Mivel a szuleidben is megbizol oket is szereted stb...

Ha ez alapján gondolkodsz ( tudat alatt) akkor valoszinu h azert nem akarod h apja legyen a gyereknek mert ugy gondolod h olyan lesz vagy lehetne mint az apád :)

Tanács. Ne félj ettől.


úgy gondolod hogy mindent jobban csinálnál, és nincs szükséged segítségre, mindez abbol ered, hogy a szabadságot keresed, es vágysz a függetlenség iránt. Ezért is gondolkodsz 15 évesen a gyerekről. Mégha nem is ez volt az oka, elgondolkodtál róla, és továbbgondoltad. Felnött akarsz lenni. Azaz " ha van gyereked valamilyen szinten felnöttnek számítasz.."

Saját eletet akarsz, amiben senki nem szól bele.


Tanács. Fogadd el a helyzetet. Fogadd el az apádat. És fogadd el magad.


15/f :D

2018. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!