Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hány evesen próbáltatok...

Ti hány evesen próbáltatok egyedül boldogulni az élettel, es hogyan?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy saját munka, saját pénz,albérlet,stb.

2016. júl. 12. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
felköltöztem budapestre 18 évesen (szüleim fizették az albimat fél évig) közben találtam munkát utána már én fizettem két évig ott laktam majd gondoltam világot látnék és 20 évesen letelepedtem angliában recepciósként kezdtem azóta hotel manageré léptem elő szeretek itt élni kedvesek velem és sokkal több lehetőség van az előrelépésre is
2016. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

munka? suli befejezése után 19-20 évesen, ekkor már volt saját pénzem is.


Albérlet? soha. Arra nem futja. Egyedül biztos nem költöznék albiba. Így is megöl a tudat, hogy l****ra se elég a fizetésem... ha még ebből elvinne csak a lakhatás 70e-et, fel is vágnám az ereimet...

2016. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

22 évesen költöztem el otthonról, de nem egyedül, hanem a barátomhoz (aki azóta a férjem). Akkor még főiskola utolsó évét végeztem, nappalin, ösztöndíjat kaptam, szóval a szüleimnek nem kellett adni pénzt. Viszont a rezsibe nem kellett beszállnom, kaját általában én vettem, meg főztem, stb.

(Következő évtől, mikor meglett a diplomám, dolgoztam.)

Ha nem lett volna a kapcsolatom, valószínűleg még pár évig otthon maradtam volna. Így azért jóval könnyebb dolgom volt.

Szerintem aki egyedülálló, annak nagyon nehéz manapság egyedül boldogulni. Vagy barátokkal lehet összeállni, közös albérletbe, vagy otthon maradni és gyűjtögetni sok-sok évig.

Kedves kérdező, te hogy állsz az önállósodással?

2016. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!